středa 10. srpna 2016

THE PERSONAL PHOTOS > 2016 > /8TH AUGUST-CARA WITH HER FRIEND SOPHIA KERRISON AT "DOLPHIN DISCOVERY" ISLAS MUJERES/MEXICO/ /10TH AUGUST-IN CANCÚN/MEXICO/


Pěkný večer Vám přeji! Novinky o Caře jsou konečně poskrovnu. Musím se přiznat, že jsem zčásti ráda, protože jsem nestíhala a možná ještě hodně věcí nemám. Mezitím, jak jste si možná všimly doplňuji galerii stránky starými fotkami z akcí a paparazzi fotky. Nyní již k článku! Cara se nyní nachází stále v Mexiku a podle všeho si tam jela odpočinout, což naprosto chápu, protože bych byla také velice vyčerpaná po tolika premiérách a rozhovorech, focení a schůzkách. Cara se tedy přesněji nachází v lázeňském městě zvaném "Cancún", které leží na pobřeží státu "Quintana Roo" na jihovýchodě Mexika. Je omýváno Karibským mořem. To místo je naprosto kouzelné! Musíte se sami podívat, protože tohle je zkrátka RÁJ!!! Zatím se objevily jen dvě osobní fotografie. Ta první pochází z data 8.srpna z pondělí a je na ní zachycena Cara společně se svou kamarádkou Sophia Kerrison. Sophia je certifikovaná manažerka pro výživu a něco jako psycholožka. Fotografie pochází z místa "Dolphin Discovery" na "Isla Mujeres", což je ostrov uprostřed Karibského moře a právě tam se nachází největší a nejpřirozenější delfinárium. Caře to na fotce moc sluší a jde vidět, jak je za tak krátký čas pobytu v Mexiku nádherně opálená. Druhá fotografie pochází z dnešního data 10.srpna a je na ní zachycena Cara na lehátku, užívající si sluníčko a určitě nějakou lázeňskou proceduru. Doufám, že si Cara pořádně odpočine a vrátí se nám v plné síle a hlavně ať si pěkně užije páteční narozeniny! Na stránce se Vám potom ozvu s dalším článkem zítra!

I wish you a nice evening! News about Cara finally are scarce. I must admit that I am partly glad because I nestíhala and maybe a lot of things I do. Meanwhile, as you may have noticed I complete gallery pages with old photos of events and paparazzi photos. Now to the article! Cara is now still in Mexico, and seems to go there to relax, which I completely understand, because I was also very tired after all these premieres and interviews, photo shoots and meetings. Cara is more precisely located in the spa town called "Cancun", which lies on the coast of the state, "Quintana Roo" in the southeast of Mexico. It is washed by the Caribbean Sea. This place is absolutely magical! You have to see for yourself, because this is simply PARADISE !!! Meanwhile there were only two personal photographs. The first comes from data from August 8 to Monday and is captured her Cara along with her friend Sophia Kerrison. Sophia is a certified nutritionist and manager for something like a psychologist. Photography comes from a place of "Dolphin Discovery" to "Isla Mujeres", which is an island in the Caribbean Sea is where there is the greatest and most natural dolphinarium. Care to look very nice in the picture and goes to see how in such a short time to stay in Mexico, beautifully tanned. The second photo comes from today's date is August 10, and on the Cara captured on a sun lounger, enjoying the sunshine and certainly a spa treatment. I hope you Cara a good rest and come back to us in full force and especially whether a well used Friday's birthday! On the page, I then get back with another article tomorrow!

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com