úterý 9. srpna 2016

THE VIDEOS & INTERVIEWS > 2016 > 7TH AUGUST > "CARA DELEVINGNE SHOWS ME HER UNDERPANTS" BY ACTOR & YOUTUBER CASPAR LEE


Konečně vyšlo mnou očekávané video na youtube kanálu jihoafrického herce, youtubera a vlogera jménem Caspar Lee. Caspar se narodil v Anglii a má 22 let. Jeho hlavní youtube kanál má již přes 4,5 miliónů následovníků a má také již přes 300 miliónů zhlédnutí. Na druhém kanále má 1,4 miliony odběratelů. Caspar si zve do svých videí spoustu celebrit a v tomto videu si právě pozval k natáčení svého videa Caru! Video není moc dlouhé, přesto je dokonalé! Cara sama řekla, že to bylo její nejlepší interview! Ve videu jí to moc sluší a má krásnou halenku. V tomto videu jsem se opravdu hodně nasmála a ihned jsem si jej zamilovala. Cara je zde tak přirozená a opravdu jsou si s Casparem podobní, hlavně když Cara vytáhne paletku a tužku na úpravu obočí a namaluje Casparovi obočí! To prostě musíte vidět! Překládat video Vám nebudu, protože Caře jde perfektně rozumět.

Finally came to me awaited video on youtube channel of the South African actor and vlogera YouTuber named Caspar Lee. Caspar was born in England and has 22 years. His main YouTube channel already has over 4.5 million followers and has also has over 300 million views. On the second channel has 1.4 million subscribers. Caspar he invites into his videos and a lot of celebrities in this video was invited to shoot your video Cara! Video is not very long, but it is perfect! Cara herself said that it was her best interview! In the video, it's kind of cute and has a nice blouse. In this video, I laughed a lot and I immediately fell in love with him. Cara is so natural and really are with Caspar alike, especially when Cara pulls palette and pencil on eyebrows and paints Caspar eyebrows! This is a must see! I will translate video, because Cara goes perfectly understand.

Reakce:

1 komentář:

  1. Jééé, mám tohoto youtubera velmi ráda, takže se hned jdu juknout na video a vychutnat si ho :D Jako kulisu tu mám zrovna Zoellu a jedu dál :D

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com