čtvrtek 4. srpna 2016

THE APPEARANCES & EVENTS > 2016 > 3RD AUGUST > "SUICIDE SQUAD" WORLD EUROPEAN PREMIERE AT "ODEON LEICESTER SQUARE" IN LONDON/ENGLAND


3.srpna se uskutečnila další filmová premiéra filmu "Suicide Squad". Premiéra se konala v "Odeon Leicester Square" v Londýně a přítomni byli všichni herci z tohoto filmu. Musím říct, že se mi na těchto fotkách Cara líbila mnohem více než na premiéře v New Yorku. Podle mého názoru, jí to tady moc sluší a líbil se mi i celý outfit a hlavně jemnější makeup. Na sobě tedy měla průhledné háčkované minišaty a na to černou bundičku se semišovými rukávy obojí od Alexander McQueen A/W 2016/2017. Zajímavým detailem bundy byly brože po celé přední kožené straně. Na nohou měla obuty dokonalé "Over The Knee" kožené černé kozačky od Christian Louboutin. Stylisté, kteří vybrali pro Caru tento outfit jsou opět Mariel Haenn a Rob Zangardi. 

August 3 held next movie premiere of the film "Suicide Squad". The premiere was held in "Odeon Leicester Square in London 'and present were all the actors in this film. I must say that to me in these photos Cara liked much more than the premiere in New York. In my opinion, she's here look very nice and I liked the whole outfit and mostly softer makeup.Wearing therefore be transparent crocheted minidress and a black jackets with suede sleeves of both Alexander McQueen A / W 2016/2017. An interesting detail jackets were brooches across the front side of the leather. On her feet were shod perfect "Over the Knee" black leather boots by Christian Louboutin. Stylists who have chosen to Caru this outfit are again Haenni Mariel and Rob Zangardi.Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com