pátek 30. října 2015

THE CANDIDS > 2015 > 29TH OCTOBER > AT LAX AIRPORT IN LOS ANGELES


Mám zde zatím nejnovější candids ze včerejšího data 29.října, když byla Cara zastižena fotografy na letišti LAX v Los Angeles. Zřejmě měla namířeno do Evropy, možná ke své rodině do Londýna. Napadlo mě, že vycestovala možná za nějakým projektem anebo chtěla vidět svou rodinu, když je ten Halloween a v Americe nastávající "Den Díkůvzdání", který je právě slaven každý čtvrtý čtvrtek v listopadu. Tento významný den, se slaví ale a za dlouho, takže je spíše možné, že se bude jednat o projekt a pravděpodobně to bude na delší dobu, jelikož se Cara na jedné fotce svého pejska s ním loučila. Nicméně na fotkách Cara vypadá hodně vyčerpaně a unaveně a opravdu zde nevypadá moc dobře, skoro jako kdyby byla nemocná. Myslím, že si toho opravdu naložila fakt hodně a to myslím hlavně práci. S sebou měla opět svůj velice oblíbený sametový batůžek v petrolejově modré barvě.

4NjQDSkYA_g.jpg 7dmOZclyYTk.jpg hu2rjTs___8.jpg RkW0nEEU8wA.jpg
Gallery Links > At LAX airport in Los Angeles
Reakce:

2 komentáře:

  1. Na fotkách vidno, že je Cara dosť unavená možno je aj chorá alebo ako hovoríš ide domov za rodinou si odpočinúť. Inak na ňu toho musí byť aj veľa veď má stále plne nabitý program.

    OdpovědětVymazat
  2. Má hezkou čepici, vypadá moc hezky:)

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com