sobota 31. října 2015

CARA'S PETS #1 > HER DOG "MONKEY" JAPANESE AKITA INU


Jak už jste jistě všichni z fotografií Cary na instagramu poznaly, tak Cara má nového pejska. Není to zase až taková novinka, jelikož všichni víme, že Cara zvířata miluje celým svým srdcem! Pokud si pamatujete, tak Cara má ještě jednoho mazlíčka a to králíčka Cecila o kterém ale dnes řeč nebude. Dnes se bude jednat o nového pejska Cary jménem Monkey, kterého si Cara pořídila, pravděpodobně aby nebyla sama. Podle charakteristiky, kterou si můžete přečíst níže, tak je jasné, proč si Cara chtěla pořídit zrovna tohoto pejska. Jen mě zajímá, jestli bude stačit také na jeho výchovu, protože jak už jsem řekla, tak tito psi potřebují pevnou ruku a zkušeného chovatele. Nicméně tenhle pejsek se mi strašně líbí a poté, jak jsem si přečetla jeho charakteristiku, tak jsem si jej zamilovala ještě více. Tak co vy říkáte na nového pejska Cary?

PLEMENO: AKITA INU
Akita Inu je psí plemeno, které pochází z Dálného Východu, přesněji tedy z Japonska z ostrova Honšú. Toto plemeno psa je velice přátelské s klidnou a vyrovnanou povahou. Tito psi jsou také velice inteligentní a velice rychle se učí. Jejich výchova si ale žádá zkušeného chovatele.

CHARAKTERISTIKA PLEMENE
Jak už jsem zmínila v článku viz.nahoře, tak je toto plemeno psa velice přátelské a jejich hlavní vlastností je věrnost. Své rodině a přátelům jsou tito psi naprosto oddaní. Jsou to stateční psi s velikou inteligencí. Na to jaké velikosti dorůstají, jí velice málo a často jsou citliví na některé složky potravy, převážně však na sóju. Jsou vhodní i na výcvik, avšak nehodí se pro každého. Rádi se učí a co se jednou naučí už nezapomenou. Tento pes také miluje děti a chová se k nim velice jemně a s citem. Svou rodinu miluje a brání ji před jakýmkoliv nebezpečím. U psů samců se často objevuje dominantní chování především k ostatním psům. Agresivnímu chování se dá předejít dobrou socializací již v utlém věku. Čím více se bude pes seznamovat s ostatními, tím se lépe tomuto chování dá zabránit. Dalším zlozvykem těchto psů je jejich tvrdohlavost, když si akita něco usmyslí nic s ní nehne. Tento fakt také potvrzuje to, že akita není psem pro každého. Akita byla dříve psem, který doprovázel šlechtice a samuraje čili vyšší vrstvu. Každý kdo si tohoto psa pořídí získá věrného přítele na procházky či na lenošení doma. Pokud necháte akitu delší dobu samotnou doma, tka velice trpí. Tito psi chtějí být se svými pány a svou rodinou při jakékoli příležitosti. Akity byly a jsou vysoce ceněné plemeno psů. 
---
PLEMENO: Akita Inu
JMÉNO: Monkey
PŮVOD: Japonsko
POVAHA: přátelský, věrný, oddaný.
POHLAVÍ: muž


PROSLAVENÍ PLEMENE:
Tito psi se proslavily svou láskou, oddaností a věrností. Velkou váhu měl k prosazení zákona o ochraně památek Japonska i příběh psa Akita Inu Hačikó. 
Reakce:

3 komentáře:

  1. Júúú! Ten pejsánek je tak rozkošný, tohle plemeno mám šíleně ráda! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Jůů ten je strašně roztomilý :3♥ :D

    OdpovědětVymazat
  3. Miluji pejsky a i tuto rasu mám hrozně ráda, doufám, že bude Caře jen nosit radost, jsi skvělá, že jsi sem dala tolik informací :)

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com