neděle 14. srpna 2016

THE PHOTOSHOOTS > 2016 > YVES SAINT LAURENT BEAUTY > VINYL CREAM LIPSTAIN FALL 2016 > BY CRAIG MCDEAN


Objevila se jedna skutečně famózní fotografie, která je určená pro novou tekutou rtěnku s názvem "Vinyl Cream Lipstain" a je určena pro kolekci na období Podzim 2016 značky Yves Saint Laurent Beauty. Fotografie fotil Craig McDean. Cara je na této fotografii vskutku nádherná a opět mi vyrazila dech! Tato superlesklá rtěnka je k dispozici v několika nádherných odstínech a všechny vypadají skvěle. Napište mi do komentářů co říkáte na tuto fotografii? Více z podzimní kolekce najdete ZDE. Přidávám ještě tohle dokonalé video, které zveřejnila značka Yves Saint Laurent Beauty na svůj instagram účet a je úplně dokonalé! Miluji ten burgundy odstín a Cara je tam naprosto nádherná! Pokud by jste chtěly vědět, jaký odstín má Cara na rtech, pak je to právě N°401 Rouge Vinyle.

It appeared one truly fabulous picture, which is designed for new liquid lipstick called "Vinyl Cream Lipstain" and intended for the collection period for Fall 2016 Yves Saint Laurent Beauty. Photos from Craig McDean. Cara is in this picture really beautiful, and again my breath away! This super shiny lipstick is available in several shades of wonderful and they all look great. Tell me what you think in the comments on this photo? More from the fall collection HERE. Adding even this excellent video, released by Yves Saint Laurent Beauty to your Instagram account and is perfect! I love the burgundy shade and Cara there's absolutely gorgeous! If you want to know what shade have Cara on her lips, then it is the N ° 401 Rouge Vinyle.

  
Gallery Links: VINYL CREAM LIPSTAIN FALL 2016
Reakce:

1 komentář:

  1. Panečku, tak ta fotografie je naprosto nádherná, Cara má na ní svůdný pohled <3 Ta rtěnka vypadá fakt nádherně!

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com