pátek 22. července 2016

THE PHOTOSHOOTS > 2016 > YVES SAINT LAURENT > SCANDAL 2016 A/W 2016/2017 COLLECTION


Mám zde zbrusu nové fotografie pro novou kampaň značky Yves Saint Laurent. Tentokrát se jedná o dokonalé fotografie s názvem "Scandal" a jsou určeny na Podzim/Zima 2016/2017. Když jsem poprvé viděla fotografie, tak jsem ani nedýchala, jak je tady Cara překrásná. Líbí se mi ty její vlasy s ofinou a výrazné líčení k tomu vytváří perfektní celek. Zatím zde mám pouze dvě fotografie, ale snad se jich objeví více. Mám tady ještě i článek/interview o nové kolekci, jejíž tváří je Cara. 


Proč být jemná, když můžete šokovat? Buřiči a lidé, kteří jsou rádi středem pozornosti budou zcela jistě souhlasit. Občas se vyplatí s makeupem riskovat, abyste dostaly ten správný druh pozornosti. Pokud jde o makeup na večerní příležitosti, tak si zamilujete novou kolekci makeupu Yves Saint Laurent. Rty budou v zářivých odstínech růžové, oranžové a vínové. V kolekci zavládnou jako kontrast také odstíny zelené a retro švestkové barvy. Oči budou rovněž sexy s metalickými očními stíny. Zapomeňte na pravidlo, že můžete mít pouze výrazné buď rty anebo oči. Kreativní ředitel makeupu Yves Saint Laurent Lloyd Simmons sdílí svou inspiraci a tipy k této kolekci. 

YSL Makeup FW 16

Jaká byla vaše inspirace pro podzim 2016?
Mám rád neobvyklé kombinace barev nalezené v módě v roce 1970, který způsobil rozruch ve své době, zejména barvách, jako je šedozelená, zelená, oranžová a vínová. Tam bylo také silné využití grafických linek, což mě inspirovalo k vytvoření oční linky.

Jaký je nejjednodušší způsob, jak pracovat s Couture Palette Collector?
S tradiční paletou, jejíž cílem je využít všechny barvy k dosažení jedné ze zřejmých harmonií, ale chtěl jsem vytvořit paletu, kde si opravdu můžete hrát s kontrasty jen pár barev, nebo snad trio. Díky této paletce můžete buď použít pouze dvojici nebo trojici barev, jako základní barvu, barvu na stínování a barvu na zvýraznění, nebo si to můžete jen zjednodušit a použít jeden odstín se zvýrazňovačem pod okem.

Jak jste se vytvořil tento Cara Delevingne vzhled?
Na Caru, jsem jen použil zelenou z palety, a pak ji zkombinoval do kontrastu s přímou grafickou linkou  pomocí Couture Eye značkovače. Použil jsem tužku pod okem vyvážit její vzhled a tmavost barvy záhybů. Na rtech je Rouge Couture v Orange sedmdesátých letech.

Jak snadné je používat Couture Eye Marker pero?
Velmi! Miluji tento produkt na oči, protože je doslova jako fix. V závislosti na tom, zda používáte úhel nebo špičku, tak s ním můžete klouzat po očním víčku a jít od tlusté do tenkých linek jen v jednom tahu. I když je mokrá můžete s ní pohybovat kolem a nerozmaže se. Jakmile uschne, tak už se nikam nehne. Jen nezapomeňte, že tužka bude vždy vyžadovat určité množství technických znalostí - i ti nejlepší z nás dělají chyby! Vždycky jsem se držel Q-Tip a na některý oční make-up použil odstraňovač okolí.

V zimě jsou rty trochu vysušené. Které z barev na rty je nejlepší použít pro hydrataci a zároveň aby byla dobře pigmentovaná?
Rouge Pur Couture rtěnka má skvělý matný vzhled, ale na rozdíl od mnoha matných rtěnek, tato nevysušuje rty, protože má v sobě éterický olej, což umožňuje snadnou aplikaci s krémovou texturou a sametovým efektem, takže tohle je velmi sofistikovaná povrchová úprava kůže. Můžete ji pohladit  prstem a nebudete mít skvrny ani rozmazání okrajů s Q-tip; nebo okouzlující ústa, použijte ji přímo z tubičky a zdokonalte linii rtu tak, že máte pevný okraj. Stejně tak, Volupté Tint-in-Oil je další možnost s úžasně lehkou texturou, která je výživná. Jdi na Kiss Me Red, pokud dosud hledáte moderní červenou rtěnku.

Je čas prolomit pravidlo "nikdy si nedělat silné rty a očí dohromady"?
Absolutně! YSL Beauty vytváří make-up pro porušování pravidel! Každý, kdo je vášnivě zapálený pro make-up miluje porušovat pravidla. Líbí se mi dát makeupu spoustu možností, takže pro mě je opravdu v pořádku dělat silné oči a silně namalované rty, jak můžete vidět z looku, který jsme vytvořili pro Caru. Cílem nové kolekce makeupu je experimentovat. 


Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com