úterý 21. června 2016

THE APPEARANCES & EVENTS > 2016 > 23RD APRIL > CARA ATTEND THE LADY GARDEN 5K FUN RUN IN AID OF SILENT NO MORE GYNAECOLOGICAL CANCER FUND IN BATTERSEA PARK IN LONDON/ENGLANDKrásné odpoledne, mám zde další článek a to starší fotografie z tohoto roku z data 23.dubna tohoto roku. Jedná se o charitativní akci/běh uspořádané první kampaní Lady Garden bojující proti ženské rakovině. Tento charitativní běh se uskutečnil v Battersea parku v Londýně. Na tomto charitativním běhu se k ní připojila i Cařina sestra Chloe, Vogue Williams a další. Je smutné, že spousta žen se stydí chodit ke svému gynekologovi a právě proto je potom pozdě zachytit včas případné onemocnění o kterém třeba sama nevíte. Právě včasnou a pravidelnou prevencí můžete rakovině zabránit. Líbí se mi, že se Cara zapojila do této kampaně. Líbí se mi ta její šedá mikina s logem kampaně. Přikládám také spoustu fotografií z akce. Stránku kampaně můžete najít ZDE. Na těchto stránkách si můžete i zakoupit tuto stejnou mikinu, kterou na sobě měla Cara na téhle akci. 


 LADY GARDEN je první kampaň nově založená charitativní gynekologickým fondem proti rakovině - skupina žen je na misi změnit budoucnost ženské rakoviny.


Proč? Protože právě teď jsou tyto nádory přezdívány jako tišší zabijáci. Existuje pro to mnoho důvodů, ale masivní většina jsi - YOU.

Ano, ty! A vaše nejlepší přítelkyně, vaše sestra, maminka a teta - ti všichni se příliš stydí mluvit o svých tělech.

Nedávný výzkum, který provádí vedoucí ženské rakoviny charity vyplynulo, že téměř třetina žen ve věku 16 až 35 * se stydí jít k lékaři s gynekologickými problémy - natož mluvit o svých problémech svým známým.

Zřejmě 65% žen z 1000 se cítí nepříjemně, když vyslovují slovo VAGÍNA

Řekni co?!

Myslíme si, že je čas to změnit. Naším posláním je umožnit ženám všude mluvit otevřeněji - beze strachu či studu.

Vyzýváme také vaše vagíny. Přidáte se k nám?

Společně můžeme dosáhnout tyto nádory umlčet NO MORE.

#LADYGARDENCAMPAIGN
@GYNAECANCERFUND
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com