neděle 10. ledna 2016

THE NEWS & ARTICLES > 2016 > LEARN HOW CARA DELEVINGNE GET IN ADVERTISING PUBLICATIONS IN SOCIAL NETWORKS


Nejúspěšnější modelky na světě mohou zvýšit miliony svých módních kampaní a různé propagování obchodů -, ale teď ti nejzkušenější uživatelé sociálních médií jako jsou: Kendall Jenner a Cara Delevingne, mohou také vydělat hodně peněz jen vyvěšením fotografie na Instagram ,

Frank Spadafora bývalý ředitel, zakladatel a generální ředitel analýzy skupiny D'Marie Archiv řekl CR Fashion Book Kendall je v současné době nejlépe hodnocenou modelkou v sociálních médiích - poté Cara Delevingne, a Gigi Hadid, která má 23,9 milionu a 10,2 milionu následovníků v tomto pořadí.

"V současnosti stojí mezi $ 125 tisíce a 300.000 $ za jednu položku v jejich portfoliích. Chcete-li oslovit publikum v modelingu, budete muset zaplatit značně dodatečný poplatek za to." Vysvětlil Frank.

Ve skutečnosti, silné sociální média se rychle stávají nedílnou součástí marketingu modelek, kromě jejich krásného vzhledu a štíhlého těla.

Katia Sherman, prezident a spoluzakladatel velkých modelů CR Fashion Book řekl, že některé modelky by mohly vydělat víc za publikaci na sociálních sítích, než jejich běžný poplatek za celodenní práci.

Muž se zapsal do historie během týdne módy v únoru loňského roku, když vzala Instagram samotné video během průvodu na přehlídkovém mole na výstavě Giles v Londýně.

A Cara není omezená, když se po nějaké obraz s reklamou. Model, který se připojil Kate Moss vůni pro My Burberry v roce 2014, sdílí fotku, jak leze po instalaci velké reklamy na tento parfém.

Podle Franka Spadafora, další modelky, jako Miranda Kerr, Karlie Kross a Behati Prinsloo, si vydělají mezi 25.000 a 50 tisíc dolarů za jediný příspěvek na Twitter, Facebook nebo Instagram.

Mají aktivní přítomnost v sociálních sítích, a pak velmi získat mnoho rád již součástí reality modelů. Micki Schneider, který pracuje v Wilhelmina Models modelingové agentury, souhlasí s tím, že sociální sítě hrají velkou roli. Říká, že jeho společnost podporuje své modelky být tak aktivní, jak je to možné, právě na sociálních sítích.

"Nejcennější důvod pro model je v sociální síti je určitě kombinace zpeněžit vaše image a používat platformu vybudovat digitální značku pro sebe. Čím více následovníci jedna  modelka má, tím více to může být atraktivní pro určité zákazníky. A oni povzbuzují dívky k vytváření své vlastní značky a stát se více aktivní, aby byly co nejautentičtější, "řekl.

Making it her own: The 23-year-old model, who starred in a My Burberry fragrance campaign with Kate Moss last year, posted this playful shot to her Instagram feed during an event with the brand Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com