neděle 1. listopadu 2015

THE MAGAZINE SCANS > 2015 > EMPIRE MAGAZINE DECEMBER 2015 INTERVIEW ("ENCHANTRESS")


Objevil se další scan pro magazín Empire na měsíc prosinec 2015, jehož scany jsem vám přidávala prvně ZDE a ZDE, kde můžete vidět titulní stránku tohoto magazínu. Interview se týká postavy "Enchantress", kterou Cara ztvární v nadcházejícím akčním mystery filmu "Suicide Squad", ve kterém si zahraje po boku hereckých legend Will Smith a zpěváka a herce Jared Leto z rockové hudební skupiny 30 Seconds To Mars. Bohužel scan nelze moc přečíst, budete si jej muset zvětšit. Nicméně ta fotografie na scanu je božská a myslím, že postava "Enchantress" a její kostým se nejvíce povedl společně ještě s postavou "Harley Quinn", kterou ztvárnila herečka Margot Robbie. Jak už jsem jednou psala, tak si Cara zahraje postavu zlé čarodějky, která chce zničit svět, ale uvidíme co z toho vzejde. Každopádně se už těším do kina. Jinak jsem vás chtěla informovat, že příští týden nebudu mít vůbec čas a to bohužel od pondělí až do neděle, budu celé dny v práci a mnohdy opravdu až do půlnoci! Nevím, jak to tady vše budu zvládat a pokud bude mít Cara nějaké novinky v průběhu příštího týdne, tak je bohužel doplním až budu mít čas. Děkuji za pochopení:) 

11809950_167112106970068_1498389611_n.jpg    
Gallery Links > Empire magazine december 2015
Reakce:

3 komentáře:

  1. Vůbec jsem netušila, že je ta fotka z filmu, kde hraje i Jared a Will, naprosto oba zbožňuju :D .. A Caru bych na fotce skoro ani nepoznala, ale je to parádní fotka!! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Já jsem na tento film velice zvědavá, podle scanů, už teď vím, že Cara tam bude dost děsivá, jsem zvědavá, jak se ji podaří hrát vedle Willa a Jareda :)

    OdpovědětVymazat
  3. Ty vogo, tady jsem ji skoro nepoznala a fakt to vypadá strašidelně!! :D Doufám, že dneska zaspím :D Ale je to parádní fotka, ta její role bude určitě suprová :)

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com