sobota 24. října 2015

THE PHOTOSHOOTS > 2015 > Bo.Bô > Bo.Bô F/W 2015/2016 > BY ELLEN VON UNWERTH


Krásný večer vám přeji. Dnes tady pro vás mám nově objevené fotografie Cary, které jsou určeny pro brazilskou módní značku Bo.Bô, pro kterou již Cara několikrát fotila. Již je to nějakou dobu, co jsem vám přidávala fotografie pro tuto značku. Bohužel jsem vám je přidala dohromady a to S/S 2015 a F/W 2015/2016. Bylo to na začátku mého blogování zde na této stránce, tak proto jsem si v tom udělala docela zmatek a přidala jsem dva shooty do jednoho. Na předešlé fotografie se můžete podívat ZDE. Myslím, že i když jsem to spojila dohromady, tak byste se v tom měly vyznat a snad poznáte Jaro/Léto od Podzim/Zima. 

Všechny fotografie fotila známá umělecká fotografka Ellen von Unwerth. Fotografie, které jsem vám přidávala minule (viz odkaz nad tímto řádkem), nebyly v bůhvíjaké kvalitě, naopak tyto nově objevené fotografie jsou kvalitou podstatně jinde a já jsem ráda. Kompletní už nepopletené shooty, vám přidám do galerie a zde na blogu už to tedy znovu předělávat nebudu. Mohly jste si také všimnout, že jsem se pustila do takové menší rekonstrukce stránky, protože bych zde chtěla mít naprosto vše a mít v tom systém. Doplním "Navigation", aby se dalo na všechny odkazy kliknout a také všechny projekty a důležité věci okolo stránky. Cara má již nějaké novinky, které jsem zde ještě nepřidala, tak mějte strpení prosím:) Bohužel mi tak trochu stávkuje galerie stránky, a tak mám trochu problémy s přidáváním.

Nově objevené fotografie jsou všechny naprosto perfektní a dokonalé a já tuhle značku naprosto miluju. Koukněte se na fotografie a čekejte zde na další novinky, které zde zanedlouho přibudou. Zamilovala jsem si tu fotografii, kde má Cara na sobě boa a rudou rtěnku, která jí mimochodem strašně moc slušela. Fotografie mi připomínají rockové a divoké 70.léta. Co říkáte na tyto fotografie vy? Která je vaším favoritem? 

SHLÉDNĚTE VIDEO K TOMUTO SHOOTU F/W 2015/2016
Shlédnout můžete i video ZDE, kde najdete video k těmto fotkám hned to první, které náleží ke kampani F/W 2015/2016. Na odkaze k videu, naleznete i další videa k této značce, tak se na ně také můžete kouknout. Když už jsem vám vše ujasnila, tak se mohu pustit do dalších novinek a článků.

main_original.jpg main_original_28129.jpg main_original_28229.jpg main_original_28329.jpg
Gallery Links > Bo.Bô S/S 2015 & F/W 2015/2015 by Ellen von Unwerth
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com