středa 28. října 2015

THE NEWS & ARTICLES > RIHANNA WILL BE ACTING IN NEW SCI-FI SPACE MOVIE "VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS" WITH CARA DELEVINGNE


Mám tady ÚŽASNOU NOVINKU!!

Rihanna se vrací na velkou obrazovku. Zpěvačka dostala roli ve sci-fi filmu Valerian and the City of a Thousand Planets. Já jsem tak nadšená, že si Rihanna v tomto filmu zahraje a ještě dohromady s Carou! Dvě mé oblíbenkyně společně! Nemohu se na ten film dočkat a těším se na první fotografie z natáčení. Ještě přesně nevím, jakou roli bude Rihanna v tomto sci-fi filmu mít, ale už je známo, že její role bude opravdová pecka:) 

Režisér Luc Besson to oznámil na jeho účet Instagram. "RIHANNA je ve Valerian !!!!! ... A ona má velkou roli !! Jsem TÁÁK nadšený !!! "napsal.

Podle Variety, se Rihanna připojí k obsazení, ve kterém bude zařazena i nadějná herečka Cara Delevingne (Paper Towns), Dane DeHaan (Amazing Spider-Man 2), a Clive Owen (Closer). Natáčení začíná ve Francii v lednu a film bude vypuštěn do kin 21.července 2017. 

Velko-Rozpočtový Film je založen na Pierre Christin a Jean-Claude Mézières "grafického románu a odehrává v 28. století, kdy lidstvo objevilo cestování v čase.

Rihanna předtím hrála v roce 2012 v Battleship a propůjčila svůj hlas animovanému trháku Home.

Luc Besson sám tuto zprávu zveřejnil a také potvrdil na svém instagramu. Můžeme se tedy těšit na Rihannu společně s Carou Delevingne po boku a zdá se, že to bude opravdu pecka. 
Fotka zveřejněná uživatelem @lucbesson,
Reakce:

3 komentáře:

  1. Tak to je bezvadný!!! Nejlepší novinka dneška!!! ŠKODA ŽE NIKDO NEMÁ BLOG O RIRI :(

    OdpovědětVymazat
  2. Další film z budoucnosti? Tak to zní skvěle. Určitě to bude úžasný film :)

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com