sobota 5. září 2015

THE PHOTOSHOOTS > 2015 > CARA WITH BENJAMIN VICUŃA CENCOSUD PARIS (TIENDAS PARIS) #MAGICJEANS NEW CAMPAING #IMCMANAGEMENENT PARIS > BY PATRICK DEMARCHELIER > #1Mám zde báječnou novinku. Uniklo pár fotografií z chystané nové kampaně Cary společně se španělským hercem Benjaminem Vicuno (36 let) pro #imcmanagement. Fotografie fotil Patrick Demarchelier v Paříži. Fotografie jsou naprosto parádní a těším se, až se objeví více fotografií a v lepší kvalitě. Tohoto herce sice moc neznám, ale Benjamin sám napsal, že se mu s Carou pracovalo báječně a že je skvělá. Zatím více informací nevím, ale jakmile se dozvím více, tak Vám o tom určitě dám vědět na tomto blogu. 

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
nTdmbB30 pugwUJCJ MH0orD96
ZCkNfD6T IXKs2mjD 1XlSLFbpReakce:

4 komentáře:

  1. Určite sa naučíš robiť dizajn, treba len cvičiť, aj ja som tak začínala :) Ja by som ti aj urobila layout ale vôbec neviem ako je to na blogspot, kde sa to nastavuje a ani či to používa bežné HTML a CSS

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já právě hledala někoho, kdo by mi design udělal, protože sama to vůbec neumím:( Myslím že ano, protože jsem se na to dívala a myslím že je to dost podobné blog.cz jen v něčem jiné, třeba v přidávání článků je to třeba trochu snažší, ale tento design jsem normálně jen stáhla a uložila na pozadí a bylo to celkem jednoduché a pak už jen barvy, které se k tomu hodily.

      Vymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com