sobota 26. září 2015

THE NEWS & ARTICLES > 2015 > CARA FOR UOL MODA ABOUT FASHION, HER CAREER & MORE


Ve 23 letech se Cara Delevingne stala fenoménem na molech díky svému hustému obočí, a hlavně zábavné osobnosti. Jako divoška a rebelka dokázala vyjádřit anglické modelářské potřeby. Během několika minut ukázala, proč se dostala na žebříček magazínu Forbes, jako nejlépe placená modelka - hned po Gisele Bundchen.

---

V rozhovoru s UOL Fashion, Cara mluví o vztahu s módním vesmírem a jak je překvapena být považována za ikonu pro novou generaci modelů.

---

Britský deník "The Times" publikoval, v měsíci srpnu, modelčin kontroverzní rozhovor. Cara prý údajně řekla, že končí s módním průmyslem a nenávidí své tělo, Cara prý zřejmě prozradila, že bude jako modelka končit a že jí to nepřinášelo radost. Na události pro novou kolekci značky Bo.Bô, v São Paulo (SP) však tyto spekulace ihned zavrhla a před celým publikem řekla, že s modelingem končit nehodlá "Tak jsem to nemyslela, že bych byla unavená ohledně mé kariéry v modelingu. Já se nezastavím, jen zrovna dělám více filmů, takže je to trochu obtížné sladit program. "

---

Ale skutečnost je, že Cara nemá vždy ráda módu. "Ve skutečnosti jsem vždycky ráda, že jsem nahá," říká samozřejmě. "Vždycky jsem byl ráda, mám ráda extrémy, vždycky jsem chtěla být nahá nebo oblečená v nějaké podivné šaty, oblečená jako superhrdina."

---

S více než 20 milionů následovníky na Instagramu, anglická modelka upozorňuje zábavnými  fotografiemi s legračními obličeji. 

---

"Líbí se mi být v džínách a svetru," říká Cara. Modelka byla překvapena, když se jí ptali, jaké to je, být považována za hlavní ikonu stylu nových generací. "Když jsem začala v modelingu, tak jsem na sobě měla stejné oblečení každý den. Nikdy jsem  se nestarala o to, jak se lidé oblékají, pak jsem se dozvěděla, že jiní lidé jsou inspirováni mnou a bylo to legrační zjištění, řekla Cara "

---

A to je, když budete muset opustit rebelskou stránku  a stát se módní múzou pro objektivy, kterým čelí a přitom ukazuje svou  hereckou všestrannost. Buďte sexy a máte přístupy k herectví. "Musíš předstírat," říká Cara" "Když jsem byla sexy, tak to skutečné, je to role, hraju. Jsem velmi stydlivá, ale snažím trénovat, abych tu stydlivost a nejistotu překonala. Je to něco, co mohu udělat pro mou kariéru. "

---

Super expresivní model má své poznávací znamení  husté tmavé obočí. Ona přísahá, že je udržuje přirozené, bez zvláštní péče. "Snažím se, aby bylo mé obočí volné a přirozené. Jako zvířata, které jsou volné a divokém řekla Cara "

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com