pátek 21. srpna 2015

THE ARTICLES > 2015 > CARA DELEVINGNE QUIT HER MODELING CAREER & SHE'S TRYING TO FOCUS ON HER ACTING CAREER

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
Cara Delevingne začala stoupat ke slávě díky jejímu začátku kariéry v modelingu. Nedávno Cara šokovala své fanoušky, když oznámila, že přestává s modelingem. Cara se podle všeho chce začít pořádně soustředit na herectví, protože jak už jednou poznamenala, tak příliš netoužila stát se modelkou a naopak se vždy zajímala co se děje v zákulisí a svět stříbrného plátna ji vždy přitahoval. Cara si splnila svůj sen o herectví a dostala svou první hlavní roli v adaptaci bestselleru autora Johna Greena The Paper Towns, kde vyhrála casting na hlavní roli ztřeštěné, dobrodružstvím posedlé a zvláštní Margo Roth Spiegelman. Tato role Caru neuvěřitelně posunula kupředu a ona se tak zamilovala do herectví, že by neměla čas i na modeling. 

Přestat s modelingem ale pro ni není nejlehčí, proto se ji snaží její kamarádka Kendall Jenner přesvědčit, aby zanechala modelingu a začala se naplno věnovat tomu co ji naplňuje. Cara jako modelka by mohla jít ve šlépějích slavné modelky Kate Moss, se kterou Cara hodně spolupracovala a jejich nový projekt Something in Common, jen ukazuje kolik toho mají obě dvě společného. Cara sama řekla, že to pro ni byla čest pracovat s někým tak úžasným jako je právě Kate Moss. Její kariéra by jednou mohla být tak velká, jako právě kariéra již zmíněné Kate. Ovšem ne za cenu duševního utrpení, což modeling Caře přináší. Není tedy divu, že se její BFF Kendall Jenner snaží přesvědčit, aby modelingu zanechala. 

Přátelé Cary a její rodina ji velmi podporují a myslí si, že Cara udělá dobře pokud zanechá modelingu. Je to určitý krok vpřed, který když jej Cara nakonec udělá, tak jí to jen pomůže soustředit se více na herectví. Její rodina jí řekla, že by měla věřit sama v sebe. Kate Hudson byla další osoba, která Caru přesvědčovala, že má nechat modelingu a jít za herectvím. Stejně jako milujeme Caru na přehlídkovém mole, souhlasíme i s tím, že by Cara měla nechat modelingu pokud ji to způsobuje bolest. Caru modeling psychicky vyčerpává a jak jednou uvedla: "Je to duševní věc, když budete nenávidět své tělo a způsob jakým se díváte, je to zkrátka horší a horší". Kromě toho, že je modeling pro Caru psychicky i fyzicky velmi vyčerpávající, Cara také odhalila, že se cítila tak trochu sexuálně zneužitá ve svých ranných letech, kdy s modelingem začala. "Jsem trochu feministka, a je mi špatně, "řekla. "Je to strašně a je to nechutné." "Začnete-li v modelingu jste jěště velmi mladý člověk a jste najednou vystaven velkým věcem...."Jak hrozné! Co si myslíte Vy? Je to dobrý nápad, aby Cara nechala modelingu a dělala konenčně to co ji baví? Třeba nás překvapí a stane se z ní skvělá herečka. 


Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com