čtvrtek 10. listopadu 2016

THE MOVIE TRAILERS & CLIPS > 2016 > "VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS" OFFICIAL TEASER TRAILER + STILLS PHOTOS FROM TRAILER


Exkluzivně tady mám nový trailer k nadcházejícímu filmu "Valerian and the City of a Thousand Planets." Hodně jsem se na něj těšila a konečně!!! Trailer je naprosto famózní a na film už se nemůžu dočkat. Cara bude hrát ve filmu roli "Laureline" a ve filmu bude hrát i rebelka a zpěvačka Rihanna a moc jí tam sluší ta blond paruka! Film pochází od tvůrců scifi snímku "Fifth Element", který je mým oblíbeným filmem a od režiséra Luc Besson. Cara má zatím podle traileru úžasné kostýmy! Do článku jsem Vám přidala i stills fotky přímo z traileru. Napište mi, co říkáte na nový trailer a celkově co říkáte na film? Mám tady i nový poster pro film "Valerian and the City of a Thousand Planets."

Exclusively here is a new trailer for the upcoming movie "Valerian and the City of a Thousand Planets." I was really looking forward to it and finally !!! Trailer is absolutely fantastic and the movie I can not wait. Cara will play a role in the movie "Laurelin" and in the film will play a rebel and singer Rihanna, and there too it behooves the blond wig! The film comes from the makers of the sci-fi film "Fifth Element", which is my favorite films, directed by Luc Besson. Cara has yet according trailer amazing costumes! In Article I join you and stills photos directly from the trailer. Tell me, what do you think of the new trailer and generally what do you think of the movie? I've got a new poster for the film "Valerian and the City of a Thousand Planets."


   

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com