pátek 7. října 2016

GALLERY UPDATE > 2016 > 27TH SEPTEMBER-4TH OCTOBER


Krásné páteční chladné říjnové ráno! Jsem tady opět po delší době se spoustou novinek a fotografií, které se objevily a ještě je tady na blogu nemám. V minulém článku jsem Vám psala, že nevím, zda ještě na blogu zůstanu či ne! Musím Vám tedy sdělit, že jsem nad tím hodně přemýšlela a došla jsem k závěru, a to takovému, že na blogu úplně nekončím (alespoň prozatím), ale nebudu tuto stránku upřednostňovat nad svým životem! Nikdy to takhle ani myšleno nebylo! Tato stránka totiž byla založena pouze pro zábavu a to jak pro mou, tak i pro Vaši. Caru stále obdivuji, ale nehodlám to tady začít dělat z povinnosti, ale především z radosti z psaní článků a novinek, i když to právě nebude už tolik často jako tomu bylo doposud. Nyní se tedy vrhnu konečně na zameškané novinky.

Jako první tady mám ještě čtyři fotografie z data 27.září, když Cara společně se Suki Waterhouse a Taylor Swift opouštěly "Waverly Inn" restauraci v New Yorku. Připomeňte si fotografie z tohoto data ZDE.

Beautiful Friday chilly October morning! I'm here again after a long time with lots of news and photos that have emerged, and still is here on the blog do not. In the previous article I wrote that I do not know yet whether to blog or not to stay! I must therefore tell you that I thought about it a lot and I came to the conclusion, namely such that blog completely wound up (at least for now), but I prefer this page of your life! It never meant it that way or not! This page had been founded just for fun, both for me and for yours. I still admire Cara, but I'm not going to start doing it here out of duty, but also the joy of writing articles and news, even if it is not already so often as in the past. Now is the time to finally throw missed the news.

As a first here, I still have four photographs from the date of September 27, when Cara along with Suki Waterhouse and Taylor Swift leaving "Waverly Inn" restaurant in New York. Recall the photographs of this data here.

   
Gallery links: CARA WITH SUKI & TAYLOR SWIFT LEAVING "THE WAVERLY INN" IN NEW YORK CITY > 27TH SEPTEMBER
------------------------------------------------------------------
Jako druhou tady mám krásnou osobní fotografii, která pochází také z data 27.září a to zevnitř restaurace "Waverly Inn" v New Yorku. Cara je na fotografii zachycena ve společnosti Taylor, Suki, Tara, Lorde, Savannah a Sienna a moc jí to tam sluší!

As a second here, I have a lovely personal photograph, which also dates from the date of September 27 and inside the restaurant, "Waverly Inn" in New York. Cara is in the photo captured in Taylor, Suki, Tara, Lord, Savannah and Sienna and power suits her there!


Gallery links:  NEW/OLD PHOTO CARA WITH TAYLOR SWIFT, LORDE, SUKI, TARA, SAVANNAH & SIENNA AT "WAVERLY INN" IN NEW YORK CITY > 27TH SEPTEMBER
------------------------------------------------------------------
Pokračuji moc krásnou fotkou Cary s její fanynkou a to 28.září stále v New Yorku. Moc se mi líbí pohodlný outfit Cary! Já tyhle mikiny miluju!

Continuing very nice photo of Cary with her fan and it is still September 28 in New York. I really like her comfortable outfit! I love these hoodies!

Gallery links: CARA WITH FAN IN NEW YORK > 28TH SEPTEMBER
------------------------------------------------------------------
Dále zde mám nádhernou osobní fotografii z data 29.září a můžete na ní vidět naši Caru se Zoe Kravitz. Opět bych se jen opakovala, že jí to tady moc slušelo♥

Further I got a wonderful personal photo from the date of September 29 and here you can see our Cara Zoe Kravitz. Again, I would just repeat that she's here too handsome ♥


Gallery links:CARA WITH ZOE KRAVITZ > 29TH SEPTEMBER
------------------------------------------------------------------
Toho stejného data 29.září jako je fotografie nad těmito fotkami, se objevily tyto candids fotografie, které zachycují, jak Cara opouštěla apartmán své kamarádky Taylor Swift v New Yorku. Na sobě měla něco jako overal a moc se mi to na ní upřímně nelíbilo.

That same September 29 date as the picture above these photos, there were these candids photos that capture how Cara left the apartment of her friend Taylor Swift in New York. She wore something like overalls and I really honestly it to her like that.

  
Gallery links: CARA LEAVING TAYLOR SWIFT'S APARTMENT IN NEW YORK CITY > 29TH SEPTEMBER
------------------------------------------------------------------
Jako další v pořadí, zde mám dvě fotografie Cary s jejími fanoušky z data 30.září opět v New Yorku. Více se mi zalíbila ta druhá fotka, jelikož se mi zdá Cara na té první fotce hodně unavená. Jako bonus tady máte jedno roztomilé video z instagramu Cary z data 30.září, pravděpodobně s její kočkou jménem Olivia♥ To video je naprosto dokonalé! Určitě se na něj podívejte a budete se neustále usmívat jako já♥ Přidávám ještě dvě osobní fotografie! Na první z nich je Cara i se Suki z data 30.září. Na druhé fotce můžete vidět Caru s krásnou opičkou♥

As the next, here I have two photographs of Cara with her fans from the date of September 30th again in New York. More I liked the second photo, because it seems to me Cara on the first picture very tired. As a bonus, here's a cute one video from Cara's instagram date of September 30, probably with her cat named Olivia ♥ This video is absolutely perfect! Definitely look at him and you will always smile as I ♥ Adding two more personal photos! On the first of them is Cara and Suki data from 30 September. On the second picture you can see a beautiful monkey Cara ♥

 
Gallery links: CARA WITH HER FANS IN NEW YORK CITY > 30TH SEPTEMBER
caradelevingne: "🐱❤️ Olivia ❤️🐱" pic.twitter.com/AlTX3VXijp
  
Gallery links: CARA WITH SUKI WATERHOUSE IN NEW YORK CITY > 30TH SEPTEMBER
------------------------------------------------------------------

Mám tu fotografii pravděpodobně od fanouška, který tuhle fotografii pořídil 1.října a Cara cestuje pryč z New Yorku, kde strávila spoustu svého času. Líbí se mi její účes.

I have a picture probably from a fan who this photograph taken on October 1 and Cara travels away from New York, where she spent much of his time. I like her hair.


Gallery links: CARA DEPARTING FROM THE "JFK" AIRPORT IN NEW YORK CITY > 1ST OCTOBER

Pro ty, co tohle ještě neveděli, tak Cara si nechala počínaje novým měsícem říjnem udělat další své tetování! Opět zavítala do "Bang Bang" salonu odkud pochází většina jejích tetování. Upřímně nevidím na jejím tetování nic děsivého, jak jej popisuje spousta stránek! Myslím, že je tetování velice zajímavé a originální a moc se mi líbí♥ Přidala jsem Vám i video, kde je zachyceno i video s tetováním!

For those who do not know this yet, so let Cara starting a new month of October to make his next tattoo! Again visited the "Bang Bang" salon from which most of her tattoos. Frankly I do not see anything frightening her tattoos, as it describes a lot of pages! I think the tattoo is very interesting and original and I really like it ♥ I joined you and video, which is captured and video with tattoos!


Gallery links: CARA'S NEW TATTOO FROM "BANG BANG"
Cara's new tattoo by the tattoo artist 'Bang Bang'. pic.twitter.com/9IuHNcBKhB
Cara se 1.října zúčastnila koncertu hudební skupiny "Bad Boy Family Reunion" v "MGM Grand Garden Arena" v Las Vegas. Dohromady jsem uložila tři osobní fotografie♥ Třetí fotka je s Tony DeNiro. Přidala jsem i jednu fotografii z 1.října Cary s fanouškem z koncertu!

Cara 1 October attended a concert of music group "Bad Boy Family Reunion" in "MGM Grand Garden Arena" in Las Vegas. I put together three personal photos ♥ third photo is Tony DeNiro. I also added a photo of Cary on October 1 with a fan from the concert!

   
Gallery links: CARA AT THE "BAD BOY FAMILY REUNION" CONCERT AT THE "MGM GRAND GARDEN ARENA" IN LAS VEGAS > 1ST OCTOBER

Gallery links: CARA WITH A FAN AT THE "BAD BOY FAMILY REUNION" CONCERT AT THE "MGM GRAND GARDEN ARENA" IN LAS VEGAS > 1ST OCTOBER
------------------------------------------------------------------

Jedna fotografie Cary s fanynkou z data 2.října! Moc jí to sluší♥

One photo of Cara with a fan from the date of October 2! It looks great ♥


Gallery links: CARA WITH A FAN AT "HAKKASAN" NIGHTCLUB IN LAS VEGAS > 2ND OCTOBER
------------------------------------------------------------------

3.října vznikla tato krásná fotka Cary s její fanynkou před "In-N-Out Burger" v Hollywoodu. Opět si můžete všimnout jejích oblíbených brýlí, které Cara ráda nosí♥ Přidala jsem Vám i video z restaurace rychlého občerstvení, které natočil nějaký fanoušek Cary. Ze stejného data pocházejí i zbylé dvě fotografie. Jedna z nich je s herečkou Dakota Johnson! Dakota slavila své narozeniny a Vy už víte, že se s Carou dost dobře znají. Na druhé fotce se mi Cara líbí nejvíce z celého článku. Ona je tam neskutečně nádherná v obličeji a strašně moc jí sluší ten účes. Vidět ji můžete s její fanynkou před halou "The Forum" v Inglewood/California.

October 3rd created this beautiful photo of Cary with her fan before "In-N-Out Burger" in Hollywood. Again, you may notice her favorite pair of glasses he wears ♥ Cara glad I joined you as well as video from a fast food restaurant that made a fan of Cara. They come from the same date and the remaining two photographs. One of them is actress Dakota Johnson! Dakota celebrated her birthday and you already know that with the line pretty well known. On the second picture Cara I like the most of the full article. She is incredibly beautiful there in your face and very much suits her the hairstyle. You can see her with her fan in front of the hall, "The Forum" in Inglewood / California.


Gallery links: CARA WITH A FAN AT "IN-N-OUT BURGER" IN HOLLYWOOD/LOS ANGELES/CA > 3RD OCTOBER
October 03: Cara Delevingne at 'In-N-Out Burger' in Hollywood. pic.twitter.com/1zMjjTvT64
 
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com