čtvrtek 22. září 2016

THE PHOTOSHOOTS > 2016 > PUMA WOMEN CAMPAING #DOYOU DIRECTED BY RIHANNA 2016 + SNAPCHAT & INSTAGRAM PHOTOS BEHIND THE SCENES + CAMPAING VIDEO


Konečně jsem si udělala čas na přidání těchto dokonalých nových fotografií pro značku Puma!
Cara se stala ambasadorkou pro tuto značku pod vedením Rihanny. Tyto fotografie mě naprosto nadchnuly a ohromily! Na první pohled jsem si zamilovala tyhle fotografie a Cara tady působí velmi žensky, sebevědomě a sexy a má úžasnou postavu! Doufám, že se objeví více fotografií. Já si ihned jednu z nich dám na tapetu!♥ Co těmto fotkám pro značku Puma říkáte? Přidala jsem Vám ještě i video k nové kampani Puma #DoYou pod režií Rihanny. Video je jak jinak než opět dokonalé a líbí se mi, jakou myšlenku celá kampaň má!

Finally, I took the time to add these new photos for the perfect brand Puma!
Cara became the ambassador for this brand under the leadership of Rihanna. These pictures me totally wowed and impressed! At first glance, I loved these photos and Cara here looks very feminine, confident and sexy and has a stunning figure! Hope appears more photos. I immediately one of them will put on the wallpaper! ♥ What these photos for Puma brand say? I've added you also have a video for the new campaign under the direction of Puma #DoYou Rihanna. Video is how else again perfect and I like the idea of what a campaign is!

"To ‘DO YOU’ is to take ownership of yourself and finding the power within that ownership —it’s a very powerful statement, It’s about accepting who you are, no matter your faults. ’DO YOU’ is about finding your truth and sticking to it. I think it’s so special because it means something different for everyone. It specifically encourages people to be themselves."
— Cara about PUMA Women “Do You” campaign


   
Gallery Links: PUMA WOMEN CAMPAING 2016 DIRECTED BY RIHANNA
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com