pátek 9. září 2016

THE PERSONAL VIDEOS > 2016 > #KNOTONMYPLANETS CAMPAING ELEPHANT CRISIS FUND DURING "BURNING MAN" FESTIVAL IN BLACK ROCK DESERT/PERSHING COUNTY IN NEVADA


Cara se zapojila do kampaně na pomoc slonům "Knot on my planet #Knotonmyplanets, kterou naleznete na oficiálních stránkách ZDE. Během festivalu "Burning Man" v Nevadě, kterého se Cara zúčastnila vzniklo tohle krátké, ale velice milé video s kamarádkou Cary Adwoa Aboah. 30 000 slonů je zabíjeno během jednoho jediného roku!!! Sloni jsou zabíjeni pro vzácnou slonovou kost. Sloni jsou usmrcováni především pro jejich kly v celé Africe. Toto hubení slonů je taženo poptávkou po slonovině jako symbolu bohatství a prestiže v Asii. Sofistikované kriminální živly-často se jedná o stejné skupiny, které pašují zbraně, lidi a drogy, instrumentují pytláctví a pašují sloní kly na zahraniční trhy. Nedovolené zisky z černého prodeje těchto sloních klů financují terorismus a války a ohrožují nejen budoucnost slonů, ale také bezpečnost v Africe a na celém světě. Vy můžete také pomoci, kliknutím na Donate přímo na stránkách, jejichž odkaz jsem Vám přidala výše. V názvu kampaně je knot, což znamená uzel a ve videích této kampaně můžete vidět onen symbolický uzel na všem, z čeho jde uzel udělat a v tomto videu můžete spatřit, jak si Cara navzájem dělá tento uzel s Adwoa Aboah z barevných šátků. Moc se mi líbí, že Cara opět podpořila další kampaň pro záchranu zvířat a že jí není lhostejné utrpení těchto zvířat. Cara má také od tohoto roku nové tetování slona na ruce a to znamená, že je velkou milovnicí zvířat a přírody!

Cara joined the campaign to help the elephants' Knot on my planet #Knotonmyplanets, which can be found on the official website HERE. During the festival "Burning Man" in Nevada, which was attended by Cara created this short but very nice video with a friend Cary Adwoa Aboah. 30 000 elephants are killed during a single year !!! elephants are killed for precious ivory. elephants are primarily killed for their tusks in Africa. the killing of elephants is driven by demand for ivory as a symbol of wealth and prestige in Asia. Sophisticated criminals part of the furnace is on the same groups that smuggle weapons, people and drugs, instruments poaching and elephant tusks smuggled into foreign markets. Illicit profits from the sale of these black elephant tusks finance terrorism and war and threatening the future of not only elephants but also security in Africa around the world. you can also help by clicking on the Donate directly to the website whose link I recommend adding the above. the campaign's name is a wick, which means knot and videos of this campaign, you can see that the symbolic knot on everything from what goes node do and in this video you can see how each Cara makes this node with Adwoa Aboah of colorful scarves. I really like that Cara continued to support further campaign to save animals and that it is not indifferent to the suffering of these animals. Cara has also since this year a new tattoo elephant on your hands, and that means a great lover of animals and nature!

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com