čtvrtek 1. září 2016

THE NEWS & ARTICLES > 2016 > CARA DELEVINGNE PREPARING FOR COMEDY WITH FUNNYMAN WILL FERRELL!


Mám pro Vás jednu úžasnou novinku, ze které jsem byla velice překvapená a velice Caře gratuluji pro její novou roli! Už se nemohu dočkat, až Caru uvidíme po boku takové komediální hvězdy jako je Will Ferrell! Myslím, že je jisté, že Caře se velmi brzy splní sen o velké herecké kariéře. Jsem hrozně šťastná, protože jsem ji vždy držela palce, aby uspěla v tom, co si už dlouho vysnila a bojovala pro to! 

 Strávila roky jako supermodelka na molech přehlídek po celém světě.

Ale když se ukázala jako jedna z nejslibnějších hereček Hollywoodu, Cara Delevingne konečně připravuje na odiv všem svou zábavnou stránku.

Mohu prozradit bývalá supermodelka podepsala, že bude hrát v její první komedii po boku hvězdy Will Ferrell!

Filmoví zasvěcenci říkají: "Cara hrála vážné role už hodně, ale teď cítí, že je čas, aby prozkoumala, co jiného může dělat. 

"Její přátelé vědí, že má nezvykle zábavnou stránku a ona se nemůže dočkat, aby diváci viděli tuto její stránku na velké obrazovce.

"Cara vždy chtěla dělat komedii, ale nechtěla jít rovnou do hloupých filmů, aniž by nejprve ukázala své herecké dovednosti.

"Ona je právě teď miláčkem Hollywoodu a producenti vědí , že jakýkoliv film s ní bude obrovským hitem.

"Skutečnost, že Will, bude v něm hrát po jejím boku znamená, že je jisté, že půjde o miliony. 

Je to odvážný krok pro Caru, která pracovala neúnavně v průběhu posledních tří let ji pronásleduje sen stát se filmovou hvězdou.

Poté, co její hlavní herecký debut jako Melanie v drsném thrilleru "The Face of an Angel", získala hlavní roli Margo v dospívajícím dramatu "Paper Towns", a byla naposledy viděna hrát kouzelnici v DC jako superhrdinka trháku "Suicide Squad".

A ona má tři další filmy, které vyjdou v příštích 12 měsících. Temný thriller London Fields kvůli hitu obrazovek, bude vypuštěn v průběhu tohoto roku, zatímco dobové drama Tulip Fever bude vydáno na jaře.

A příští červenec bude vypuštěn film, o kterém se již teď ví, že je jeden z největších filmů v létě, Luca Bessona sci-fi dobrodružství "Valerian And The City Of A Thousand Planet" - představuje obsazení včetně Rihanna, Ethan Hawke a Clive Owen.

Zní to skvěle ale zároveň to slibuje velkou zátěž, ale alespoň smích na place s Willem ji určitě poskytne lehčí úlevu.

------------------------------------------------------------------------------------------

I've got some wonderful news, of which I was very surprised and very Cara congratulations for her new role! I can not wait to see Cara alongside comedy stars such as Will Ferrell! I think it is certain that Cara will very soon fulfill the dream of a great acting career. I was so happy, because I always kept fingers crossed that succeeded in what he had long dreamed and fought for it!
SHE spent years pulling off a frown on catwalks across the world.

But having now established herself as one of Hollywood’s most promising actresses, CARA DELEVINGNE is finally gearing up to show off her funny side.

I can reveal the former supermodel has signed to star alongside funnyman WILL FERRELL in her first major comedy.

A film insider said: “Cara has stuck to ­serious roles so far but she feels like now is the time to explore what else she can do.

“Her friends know she has a wacky fun side and she can’t wait for audiences to see this side of her on the big screen.

“Cara has always wanted to do ­comedy but didn’t want to go straight in with a silly film without having proved her acting credentials first.

“She’s the toast of Hollywood right now and producers know any film she gets on board with will be a huge hit.

“The fact that Will is in it too means it is sure to rake in millions at the box office.”

It’s a brave move for Cara, who has worked tirelessly over the past three years chasing her dream of becoming a film star.

After making her major acting debut as Melanie in gritty thriller The Face Of An Angel, she won the lead role of Margo in teen drama Paper Towns, and was most recently seen playing Enchantress in DC’s superhero blockbuster Suicide Squad.

And she has three more movies coming out in the next 12 months alone.

Dark thriller London Fields is due to hit screens later this year while period drama Tulip Fever will be released in the spring.

And next July she plays the lead in what is already being tipped to be one of the biggest films of the summer, LUC BESSON’s sci-fi adventure Valerian And The City Of A Thousand Planets — featuring a cast including the likes of RIHANNA, ETHAN HAWKE and CLIVE OWEN.

Sounds likes a gruelling workload, but at least a laugh on set with Will is sure to provide some light relief.

SOURCE
Reakce:

1 komentář:

  1. Opravdu Caře přeji, že si plní svůj sen a dostává i dalí role, už teď se na tuto komedii velmi těším.

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com