úterý 13. září 2016

SNAPCHAT STORIES > 2016 > SEPTEMBER POPPY SNAPCHAT

Objevilo se jedno osobní video ze snapchatu Poppy, které ona sama před chvílí přidala na snapchat. Jelikož ale nemám snapchat, tak jsem Vám ho přidala prostřednictvím twitteru jedné fanynky. Video je celkem hodně krátké, ale aspoň nějaké a je moc zábavné. Ještě jsem Vám chtěla sdělit, že se po internetu šíří zprávy o údajném definitivním rozchodu a zrušení zasnoubení Cary s Annie Clark (uměleckým jménem St.Vincent). Na nejnovějších fotografiích jsem si již dříve začala všímat, že Cara přestala nosit zásnubní prsten! Nevím co je na tom všem pravdy a zda se opět nejedná jen o smyšlenku. Každopádně s Annie už Cara dlouho nebyla viděna, takže je jasné, že buď na sebe nemají čas díky zaplněnému rozvrhu Cary, anebo se mezi nimi vážně něco děje. Já se do toho ovšem nebudu plést, protože je to její soukromí a má právo si jej hlídat. 

There were one personal video from snapchatu Poppy that she had just added to Snapchat. But since I have no Snapchat, so I added it to you via a twitter fans. The video is quite a lot of short, but at least some and is very entertaining. Still, I wanted to tell you that the Internet spread the news about the alleged final breakup and cancellations Cary engagement with Annie Clark (artistic name St.Vincent). At the latest photos I already started noticing that Cara stopped wearing an engagement ring! I do not know what's truth and all that is again not just a fiction. Anyway, Annie Cara had not been seen for a long time, so it is clear that either do not have any time due to a packed schedule Cary, or between them seriously something wrong. I do, however, it will not interfere, because it is her privacy and the right to watch it.
Reakce:

1 komentář:

  1. Tak ten obličej na konci :D škoda, že to video je krátké, no taky se do toho nebudu plést, ale ať se stalo cokoliv, tak by mi bylo líto, kdyby byl rozchod :(

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com