pondělí 5. září 2016

GALLERY UPDATES > 2016 > "BURNING MAN" FESTIVAL IN BLACK ROCK DESERT PERSHING COUNTY/NEVADA + VIDEOSKrásný pondělní den Vám všem přeji! Dnes tady mám nějaké osobní fotografie, které se objevily z festivalu "Burning Man" v Nevadě. Fotografie se objevily každá z jiného data. Všechny fotografie se mi moc líbí a je vidět, že si to Cara opravdu náramně užila! V galerii můžete spatřit fotografie se starší sestrou Poppy, hercem Scott Eastwood, Paris Hilton, Shawn Mendes, modelkou Karlie Kloss a Adwoa Aboah a mnoho dalších přátel. Už z fotek, lze vidět, že to Cara s přáteli na festivalu opravdu rozjela. Miluji ty její převleky, líčení a hlavně ty její rozkošné copánky, které má i Poppy! Užijte si fotografie. Přidala jsem Vám ještě nějaká videa přímo z festivalu.

Beautiful day Monday I wish you all! Today, here I have some personal photos that emerged from the festival "Burning Man" in Nevada. Photographs have emerged, each from a different date. All the pictures I like and you can see that it really really enjoyed Cara! In the gallery you can see photos older sister Poppy, actor Scott Eastwood, Paris Hilton, Shawn Mendes, model Karlie Kloss and Adwoa Aboah and many other friends. Even from the photos, you can see that Cara with friends at the festival really took off. I love those of its disguises, and especially the makeup her cute pigtails, which has a Poppy! Enjoy the photos. I've added you have some videos directly from the festival.Reakce:

1 komentář:

  1. Obě dvě fotky jsou parádní, ale je škoda, že jich není víc :) Každopádně je zřejmé, že si to velice užila ♥

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com