úterý 13. září 2016

GALLERY UPDATES > 2016 > 9TH SEPTEMBER & 10TH SEPTEMBER > CARA AT HEATHROW AIRPORT IN LONDON/ENGLAND + PAPARAZZI VIDEO (8TH SEPTEMBER)


Moc se omlouvám, že jsem tady dlouho nebyla, ale měla jsem spoustu práce a taky jsem byla hodně unavená. Nyní jsem zde s opožděnými fotografiemi. První je várka fotografií z data 9.září, když byla Cara viděna na letišti Heathrow v Londýně/Anglie, když přiletěla z Nevady z festivalu "Burning Man", kterého se již druhým rokem zúčastnila. Fotografie a videa z festivalu si můžete připomenout ZDE. Všechny fotografie jsou dokonalé a moc se mi líbil pohodlný outfit, který Cara zvolila v podobě šedé teplákové soupravy a roztomilých slunečních brýlí s obroučkami ve tvaru srdce! Cara se na letišti setkala se svým milovaným pejskem Leo, se kterým se opravdu velice krásně přivítala! Přidala jsem Vám i video, které natočil jeden paparazzi Tony Vera na letišti. Zachytil Caru společně s její sestrou Poppy na letišti v Nevadě 8.září, když mířili na letadlo do Londýna/Anglie. Do tohoto článku jsem Vám rovněž přidala i krásnou fotografii Cary s její fanynkou z data 10.září v Londýně/Anglie. Fanynka fotku přidala na svůj instagram a připojila k ní i komentář, který jsem si dovolila k tomuto článku připojit. Na fotografii s fanynkou má Cara na sobě baseball bundu od Yves Saint Laurent. Užijte si veškeré fotografie a video a čekejte na další novinky! 

I'm so sorry I was not here long, but I had a lot of work and I was very tired. Now I'm here with late photographs. The first batch of photos from date of September 9, when Cara was seen at Heathrow Airport in London / England, when he arrived from Nevada festival "Burning Man", which was attended for the second year. Photos and videos of the festival, you can recall HERE. All photos are perfect and I really liked it a comfortable outfit that Cara chosen as a gray tracksuit and cute sunglasses rimmed heart-shaped! Cara at the airport met with her beloved dog, Leo, which is really a very nice welcome! I joined you and the video filmed by a paparazzi Tony Vera at the airport. Caru captured along with her sister Poppy airport in Nevada on September 8, they headed to the plane to London / England. In this article I will also be joined by Cary beautiful photo with a fan from the date of September 10 in London / England. Fan posted the photo on her Instagram and joined her commentary, which I am allowed to connect to this article. In the photo with a fan Cara is wearing a baseball jacket from Yves Saint Laurent. Enjoy all the photos and video and wait for further news!

@eloisexbond: Thank you @caradelevingne for being one of the most amazing women living on this planet, who inspires millions and who constantly promotes the most important life mantras. I am so blessed and happy to have finally met you in person. Elo XReakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com