úterý 9. srpna 2016

THE VIDEOS & INTERVIEWS > 2016 > INTERVIEWS FOR "SUICIDE SQUAD" /MOVIE MANIACS.DE/ MTV INTERNATIONAL/ /FANPAGE ITALIA/ JOE.IE/ /FULL INTERVIEW 31ST JULY/ /987 FM 30TH JULY INTERVIEW/


Mám zde spousty rozhovorů, které na stránce ještě nemám! První tři videa/interviews pocházejí pravděpodobně z data 7.srpna. V prvním videu herce z filmu "Suicide Squad" zpovídá reportérka Vanessa Christin z "Movie Maniacs de". Herci hovoří o nejatraktivnějším členovi ze "Sebevražedného Oddílu". Druhé video/interview pochází také z data 7.srpna, ale je již opět pro jiný kanál a to pro "MTV International" a hvězdy z počinu DC Comics hovoří o tom, jakou jinou roli by si rádi zahráli v tomto filmu. Cara i Margot se jednoznačně shodly na roli "Joker", kterého tak perfektně ztvárnil herec a frontman hudební skupiny "30 Seconds To Mars" Jared Leto. Třetí video má stejné datum 7.srpna, ale je určeno pro italskou stránku "Fanpage.it". Další dvě videa pocházejí z 5.srpna a byly nahrány na kanál "Joe.ie". Předposlední video, které jsem přidala je sestřih všech interviews, které byly pořízeny v den 31.července a je tedy hodně dlouhé, tak pokud se Vám bude chtít se na něj koukat, tak nebudete litovat! Poslední video/interview tady ještě nemám a pochází z youtube kanálu "987 FM" a pochází z 30.července.

I have here a lot of interviews that page still do not! The first three videos / interviews may be from date of Aug. 7. In the first video the actors from the film "Suicide Squad" interviewed by reporter Vanessa Christine "Movie Maniacs de". Actors talk about the most attractive member of "suicidal partition". The second video / interview also comes from data on August 7, but is once again to another channel and for "MTV International" and album of the stars of DC Comics talking about what other role would you like to play in this film. Cara and Margot unanimously agreed on the role of 'Joker', which so perfectly portrayed by actor and frontman of the musical group "30 Seconds To Mars' Jared Leto. The third video has the same date of Aug. 7, but is intended for the Italian to "Fanpage.it". The other two videos come from Aug. 5 and are recorded on the channel "Joe.ie". Penultimate video that I added a montage of interviews that were taken on the day of July 31 and it is very long, so if you want to be watching him, so you will not regret it! Recent video / interview here still do not come from a youtube channel "987 FM" and comes out on July 30.

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com