pátek 26. srpna 2016

THE SNAPCHAT STORIES > 2016 > 23RD AUGUST & 25TH AUGUST > POPPY DELEVINGNE SNAPCHAT + VIDEO


Pěkný večer, mám tady pro Vás várku osobních fotografií, které se objevily! Abych Vás uvedla do obrazu, tak Cara strávila nějaký čas v Mexiku, kam odletěla po propagaci "Suicide Squad" na dovolenou. Poté odletěla do Španělska na "Ibizu" a podívala se i na ostrov "Formentera". Ze Španělska, kde byla s částí své rodiny zamířila Cara do Francie helikoptérou se svou starší sestrou Poppy. Nyní ke včerejšímu datu byla Cara viděna na letišti "Gatwick" v Londýně. Já Vám přináším prvně dvě fotografie, které pocházejí ze snapchatu Poppy pravděpodobně z data 23.srpna ve Španělsku. Na první fotografii můžete spatřit Caru se synem Poppy a moc se mi ta fotka líbí! Druhá je skvělým nápadem na nevšední záběr! Další dvě fotografie pocházejí rovněž ze snapchatu Poppy a to z data 25.srpna čili ze včerejška a můžete na nich vidět Caru s Poppy v helikoptéře, když letěli do Francie. K těmto fotkám jsem našla i video ze snapchatu a je vážně legrační! Zbylé dvě fotografie pocházejí také z 25.srpna a na první je vyfocena Cara při západu slunce v helikoptéře a na té druhé je Cara již ve Francii společně s Poppy a jejím synem a moc jim to tam sluší!

Good evening, I'm here for you batch personal photographs that appeared! I will bring you into the picture and Cara spent some time in Mexico, where she flew after promoting "Suicide Squad" on vacation. Then she flew to Spain to "Ibiza" and looked well on the island "Formentera". From Spain, where she was a part of her family went to France Cara helicopter with her older sister Poppy. Now to yesterday's date Cara was seen at the airport "Gatwick" in London. I will bring you the first two pictures, which come from snapchat Poppy probably dates from August 23 in Spain. On the first photo you can see Cara and son Poppy and I really like that picture! The second is a great idea for a remarkable shot! The other two pictures were also of snapchat Poppy and date from August 25 or from yesterday, and you can see them on the line with a Poppy in a helicopter while flying to France. These photos, I found a video of snapchat and he's really funny! The other two photographs are also on 25 August and the first one is taken in Cara at sunset in a helicopter and on the other line is already in France, along with Poppy and her son, and there's much they look beautiful!

 
Gallery Links: SNAPCHAT PHOTOS FROM SPAIN > 23RD AUGUST

   
Gallery Links: SNAPCHAT PHOTOS BY POPPY DELEVINGNE IN FRANCE > 25TH AUGUST
Gallery Links: PERSONAL PHOTOS IN FRANCE > 25TH AUGUSTReakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com