pátek 12. srpna 2016

THE PHOTOSHOOTS > 2016 > RIMMEL LONDON > SCANDALEYES RELOADED MASCARA + BEHIND THE SCENES VIDEO


Samozřejmě to nejlepší jsem si nechala nakonec! Jak už jsem Vám psala ZDE a jak už jistě nějakou dobu víte, tak Cara se stala novou tváří čili velvyslankyní britské kosmetické značky Rimmel London a bude hrát v reklamních kampaních této neotřelé a moderní značky. S touto značkou již 15 let spolupracuje Kate Moss a také v kampaních Rimmel můžete vidět zpěvačku Rita Ora či modelku Georgia May Jagger. Nyní se k nim připojila naše nádherná modelka a herečka Cara Delevingne! Byla to jen otázka času, kdy se k Rimmelu připojí i Cara, jelikož tahle půvabná angličanka je zosobněním londýnského životního stylu a trendů. Cara samotná je ze spolupráce s Rimmel nadšená a je velice poctěna. Nyní byla propuštěna konečně fotografie ke kampani na řasenku "Scandaleyes Reloaded Mascara" a Cara na ní vypadá neuvěřitelně nádherně sexy a velice žensky! Ta fotografie mě dostala opravdu na kolena! 

Of course the best I finally left! As I wrote to you HERE and, as I certainly know for some time, so Cara has become the new face of the ambassador or the British cosmetics brand Rimmel London and will play in advertising campaigns this fresh and modern brand. With this brand for 15 years already cooperates Kate Moss and Rimmel campaigns, you can see the singer Rita Ora and model Georgia May Jagger. Now he was joined by our gorgeous model and actress Cara Delevingne! It was only a matter of time to join Rimmel and Cara, since this charming Englishwoman is the personification of the London lifestyle and trends. Cara itself is the collaboration with Rimmel is thrilled and very honored. Now was released last photo campaign mascara "Scandaleyes Mascara Reloaded" and Cara on her looks incredibly beautiful sexy and very feminine! The picture really got me on my knees!

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com