čtvrtek 25. srpna 2016

THE CANDIDS > 2016 > 20TH AUGUST > CARA WITH HER FAMILY & FRIENDS AT "BEACH CLUB 10.7" IN FORMENTERA ISLAND/SPAIN + PERSONAL PHOTO


Hrozně mě mrzí, že se neobjevují žádné novinky! Mám tady jen zpožděné candids fotografie z data 20.srpna a jednu osobní fotografii z ostrova "Formentera" ve Španělsku, kde nyní Cara tráví dovolenkový čas se svou rodinou a přáteli. Společně s přáteli byla zastižena Cara v "Beach Club 10.7" právě na ostrově "Formentera". Na fotkách můžete také vidět, že Cara spadla ze skály a dost nešikovně, ale snad se jí nic nestalo. Fotografie jsou ve vážně hrozné kvalitě a já doufám, že se objeví v alespoň přijatelnější kvalitě a ocenila bych i více fotografií. Nicméně máme k dispozici i krásnou osobní fotografii, na které je naše Cara nenamalovaná a strašně moc jí to sluší! Ze stejného dne také pochází TATO osobní fotografie s její starší sestrou Poppy, kterou jsem už přidávala do mixu osobních fotek ze Španělska. Cara zde na sobě měla krásné lehké šaty s potiskem kytek od značky Yves Saint Laurent.

I'm terribly sorry that appear to have no news! I have just delayed candids photos from date of August 20 and a personal photograph of the island "Formentera" in Spain, where he now Cara spend the vacation time with their family and friends. Together with friends Cara was encountered in the "Beach Club 10.7" on the island of "Formentera". In the photos you can also see that Cara had fallen from the cliff and awkwardly, but perhaps she was not hurt. Photos are in really terrible quality and I hope that will appear in the least acceptable quality and I would appreciate even more photos. However, we also have a lovely personal photograph, which is our Cara Unpainted and very much it suits her! The same day also comes this personal photo with her older sister Poppy, I've been adding to the mix of personal photos from Spain. There Cara wore a beautiful light dress printed with flowers from Yves Saint Laurent.

Reakce:

1 komentář:

  1. Škoda, že ty fotky jsou tak nekvalitní, skoro nepoznám, co je skála a co je Cara :D

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com