úterý 30. srpna 2016

BEHIND THE SCENES > 2016 > "LADY GARDEN" CAMPAING "GYNAECOLOGICAL CANCER FUND SILENT NO MORE" > BY GREG WILLIAMS VIDEO


Objevilo se i video BTS pro novou kampaň "Lady Garden" Gynaecological Cancer Fund Silent No More" s Carou Delevingne v hlavní roli! Na začátku videa uslyšíte mluvit zakladatelku této nadace Mika Simmons a také uvidíte záběry z focení fotografií pro "LD". Jedna ze zakladatelek nadace je také jedna ze starších sester Cary Chloe Delevingne. Styling měla na svědomí druhá sestra Cary a to Poppy, která tento projekt také podporuje! "Lady Garden" také spolupracuje se značkou Topshop! Cara je ve videu opravdu nádherná! Strašně moc jí to sluší a opět se budu opakovat, ale jsem tak ráda, že existují lidé, kterým takovéto závažné problémy leží na srdci! Určitě Vám vřele doporučuji se na video podívat a jít podpořit tento projekt koupí jedné z mikin, které má Cara na sobě! 

There were also video BTS for the new campaign, "Lady Garden" Gynaecological Cancer Fund Silent No More "with Cara Delevingne starring! At the beginning of the video hear speak founder of the Foundation Mike Simmons, and you'll also see footage from the shoot photographs for" LD ". One of the founders of the foundation is also one of the Cara's older sister Chloe Delevingne. Styling was due another Cara's sister Poppy, that this project also supports the "Lady Garden" is also collaborating with the brand Topshop! Cara is in the video is really beautiful! very much her Suit and again repeating myself, but I'm so glad there are people who are such serious problems at heart! Surely we strongly recommend you to watch this and go support this project by buying one of the sweatshirts that Cara is wearing!
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com