čtvrtek 28. července 2016

THE VIDEOS FROM APPEARANCES & EVENTS > 2016 > 27TH JULY > CARA WITH DAVE FRANCO AT "THE LATE LATE SHOW WITH JAMES CORDEN" IN LOS ANGELES/CALIFORNIA


Včera 27.července byla Cara pozvaná do show s názvem "The Late Late Show With James Corden" v Los Angeles/California. V show byla společně s hercem a bratrem od (James Franco) Dave Franco. První dvě videa jsou rozhovory, kde James Corden oba dva zpovídá a hlavní téma show je zřejmě obočí, protože James si pro tuto show nalepil husté obočí. Třetí video "Drop the Mic" je takový souboj rapu mezi pozvanými hosty a vypadá jako v ringu. Proti sobě jsou: James, Cara a Dave a rozhodně nešetří kritikou a slovními narážkami na sebe navzájem. Musím ještě určitě zmínit i outfit Cary, který se skládal z volných boyfriend džínů, tmavého jednoduchého trička a třpytivého sáčka. Moc jí to opět slušelo. Přidala jsem pár úryvků ze stránky etonline.com“Don’t worry, there’s still time, you’ll get discovered, but I’m pretty sure we actually meant to book your brother,” he said of actor James Franco. Corden then turned on Delevingne, rapping, “You’re perfect for Suicide Squad, I’m being heartfelt, because when I see you try to act it makes me want to kill myself.”


The supermodel wasted no time responding, “You’ll kill yourself, you promise? Is that a fact? I’ve never heard a better reason for me to act. I can see it now, the headlines about me, ‘Cara Delevingne: The Woman Who Saved Late Night TV.’”
Franco was not going to be one-upped, ripping into the Suicide Squad star, saying, “Cara Delevingne part of Taylor Swift’s scene, well here’s some ‘Bad Blood’ if you think I’m being mean. You think that you’re an actor in movies right now? Trying to hide an accent thicker than your eyebrows.”
He also called Corden “a less talented, much fatter Mr. Bean.”
Corden clapped back telling Franco, “The only funny thing you’ve been in is Alison Brie,” in reference to the actor’s fiancée.
Delevingne tried to get in the last word, rapping, “You’re both shorter than me and I think you’ll find, I’ve hooked up with hotter girls than both of you combined.”
But Franco was the one who got back at Corden, spitting, “Beat me in a battle? That’s a reach. You’d have to steal lines from Michelle Obama’s speech.”

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com