sobota 25. června 2016

THE PHOTOSHOOTS > 2016 > CARA DELEVINGNE FOR CAMPAING "I AM NOT A TROPHY" ORGANIZATION BY ARTIST & PHOTOGRAPHER ARNO ELIAS


Kampaň I AM NOT A TROPHY, byla založena francouzským umělcem a fotografem Arno Elias. Cara Delevingne byla jmenována tváří první mezinárodní kampaně s názvem I AM NOT A TROPHY. Iniciativa je zaměřena na podporu většího vzdělání a pochopení tragických aktů lovu zvířat jako trofej. "Jsem velmi vášnivá do zvířat a je mi proto ctí zastupovat tuto organizaci a způsobit tak, že budeme bojovat za práva těchto nevinných životů," uvedla Delevingne ohledně  kampaně. Cara má jeden z nejlépe zapamatovatelných tváří. Její velký úspěch jak na poli módním, tak i její vzrušující herecké začátky a neuvěřitelných 30 miliónů následovníků na instagramu, ji činí velmi vlivnou osobou. Snímky ohrožených druhů zvířat byly rozmístěny po nahém těle Cary a vznikly opravdu velkolepé snímky.

 Tato kampaň věří v to, že zaujme lidi, aby podpořily tuto jedinečnou kampaň a pomohly tak zachránit ohrožené druhy zvířat po celém světě. Na oficiální stránku kampaně jsem Vám dala odkaz výše, takže pokud umíte anglicky můžete si přečíst více o této kampani a mimochodem stránka je opravdu krásná. Sám umělec a fotograf Arno Elias o Caře řekl tato slova, "Cara je geniální osobnost této kampaně "I AM NOT A TROPHY" Pravá žena, která hraje jen podle svých vlastních pravidel. Cařin entuziasmus a živost jsou nedílnou částí k přinesení světla do našich zpráv o ochraně divoké přírody a zvířat",řekl Elias. Teď již k samotným fotografiím, které se opravdu povedly a každá z fotografií má i své jméno daného ohroženého druhu zvířete, které je na Caře vyobrazeno na jejím nahém těle. Fotografií jsem uložila celkem 6, tak se na ně můžete v galerii podívat. 

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com