pátek 15. dubna 2016

THE NEWS & ARTICLES > 2016 > CARA DELEVINGNE NEW AMBASADOR OF RIMMEL LONDON


Krásný večer vám všem přeji:) Mám zde jednu úžasnou novinku, kterou když jsem se jí dozvěděla měla jsem fakt velkou radost. Jelikož značku Rimmel mám moc ráda, tak jsem byla doslova nadšená, že se Cara přidá do takzvané britské rodinky. Jak už víte, tak pro značku Rimmel jsou tvářemi britská topmodelka Kate Moss a Georgia May Jagger. Cara Delevingne se stala novou ambasadorkou této značky, takže jí moc gratuluji. Cara Delevingne je dokonalým ztělesněním značky Rimmel.

 Se svým moderním a odvážným stylem, smyslem pro divokou formu a sebevědomý postoj je přímo perfektní. Rimmel značka razí heslo, že pravá krása vychází zevnitř. Cařin obličej je celosvětově obdivován právě pro svou individualitu a sebevyjádření. Bude to silný přírůstek do firmy, která bude inspirovat tisíce žen po celém světě. tak jako to dělá doposud a ukazovat jiný aspekt eklektického Londýna.

Cara také sdílí, co si myslí, že je značka velvyslanec.
"Je mi ctí, že můžeme spolupracovat s Rimmel. Je to první značka make-up, který byl prezentován jako teenager. Jsem dívka z Londýna úplně a Rimmel opravdu zachytí a představuje celé město, kosmopolitní krása stylů."

Na oslavu partnerství, Rimmel bude oznamovat zprávy prostřednictvím tiskové konference na snapchatu. Můžete následovat Rimmel London na snapchatu (User: Rimmel_London) a posílat své dotazy. Tisková konference se bude konat dne 15. dubna (čili dnes), a poté, co si Cara vybere své oblíbené otázky, můžete vidět, že na ně odpoví živě právě na snapchatu, takže utíkejte následovat Rimmel:)

Zdroj: Teen Vogue

Reakce:

5 komentářů:

 1. Tak to je skvělá zpráva! Těším se na nějaké promo fotky nebo na nějakou propagaci, Cara se tam skvěle hodí a věřím, že to bude paráda ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Je to opravdu skvělá novinka ! :) Bude určitě skvělou velvyslankyní a třeba se i u nás dočkáme nějaké reklamy s Carou. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je naprosto báječné :) Cara se pro Rimmel opravdu moc hodí, stejně jako Kate ♥ Tyhle dvě spolu? Wau, doufám, že uvidíme nějakou pěknou kampaň v budoucnu.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Britt., jsem konečně zpátky :) Prosím o přečtení: http://actresses.blog.cz/1605/co-maturita-omezeni-herecek-a-kontrola-a-naber-aff

  OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com