pondělí 11. dubna 2016

THE APPEARANCES & EVENTS > 2016 > 9TH APRIL > MTV MOVIE AWARDS 2016 IN BURBANK,CALIFORNIA/LOS ANGELES


Krásný den vám všem:) Zdravím vás po opravdu dlouhé době. Nevím jestli se budu vracet na blog nastálo, nicméně mám nějaké fotografie Cary z poslední doby, co jsem tu nebyla. Jako první vám přináším zatím nejnovější akci, které se Cara účastnila. 9.dubna proběhlo v Burbank v Kalifornii slavné MTV Movie Awards 2016 čili pro tento rok. Byla jsem nesmírně uchvácená těmito fotografiemi, proto nemohu jinak a musím se s vámi o ně podělit a hlavně podělit se o svůj názor na vzhled Cary, tak jako jsem to dělala v předešlých článcích. Akce se mimo jiné zúčastnily i herci a kolegové Cary z filmu Suicide Squad (Sebevražedný Oddíl) Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie a ostatní. Nemohu se absolutně dočkat toho filmu:) Tím, že jsem zde na blogu nebyla pomalu tři měsíce, mi zatím nic moc věcí neuniklo. 

Cara byla opravdu krásná a zvolila nádherný outfit a šíleně jsem si zamilovala její makeup a její krásnou matnou rtěnku, která jí nádherně sedne k pleti. Na sobě tedy měla přiléhavý černý oblek od návrháře Olivier Rousteing Balmain 2016 a černé semišové lodičky se špičkou Jimmy Choo Anouk Pump Black Suede. Jak jsem už psala, tak se mi hrozně líbil její makeup, který vytvořila @mollyrstern a také vlasy od @mararoszak. Šperky od Hoorsenbuhs Dame Classic Tri-Link Ring a Hoorsenbuhs Dame Tri-Link Ring. Užijte si fotografie:)

PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ KLIKNI NA ODKAZ POD ČLÁNKEM:)

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com