sobota 10. října 2015

THE VIDEOS FROM APPEARANCES & EVENTS > 2015 > 8-9TH OCTOBER > "WOMEN IN THE WORLD" FOUNDATION SUMMIT IN CADOGAN HALL IN LONDON/ENGLAND & SPEECH BY CARA

Mám tady pro vás takovou malou ochutnávku z proslovu Cary na summitu organizace "Women In The World", který se konal mezi 8.říjnem a 9.říjnem 2015 v Cadogan Hall v Londýně/Anglii. Organizace "Women In The World" pomáhá ženám a dívkám v nouzi a zlepšuje jejich životní podmínky. Cara se proslovu účastnila dne 9.října a pronesla či přečetla slova, která sama napsala. Pokud si pamatujete na článek o tom, jak jsem vám psala, že se Cara tohoto setkání v Londýně zúčastní a také jsem tam přidávala článek s informacemi o organizaci "Women In The World". Zpětně si jej můžete přečíst ZDE. Přidávala jsem vám dnes i jeden článek s dvěma osobními fotkami, které Cara přidala na svůj instagram. Jednalo se o fotografie s Kendall Jenner, která byla také v Londýně a bylo to ten den, kdy probíhal summit organizace "Women In The World". 

 Celý proslov Cary byl neskutečně dechberoucí a od srdce, což se mi hrozně líbilo. Zkrátka ve všem jsme jí dala za pravdu, však se sami podívejte. Také jí to strašně slušelo. Na sobě měla opět kalhotový kostým v pánském stylu s kravatou v tmavých barvách a dokonalý účes v podobě nedbalého drdolu. Její makeup se mi tak moc líbil a už se nemohu dočkat na fotografie. Jsem ráda, že je Cara taková a nic jí není jedno a naopak si vždy přála pomáhat lidem. Neváhejte se podívat na obě videa, protože jsou ohromná a Cara tak dokazuje to, jak moc se liší od ostatních modelek. Nejen že je opravdu krásná, chytrá a talentovaná, ale také dokáže mluvit o důležitých věcech, které se týkají nás všech. 

Video zveřejněné uživatelem iconic_CaraDelevingne (@iconic_caradelevingne),

Video zveřejněné uživatelem iconic_CaraDelevingne (@iconic_caradelevingne),
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com