pátek 9. října 2015

THE PERSONAL VIDEOS > 2015 > SEPTEMBER CARA BOXING & TRAINING WITH HER PERSONAL TRAINER MATEO

Našla jsem pro vás video na kterém zcela jistě poznáte Caru. Bohužel nevím z jakého data video pochází a k čemu je vlastně určeno, ale jakmile se to dozvím, tak zde můžete tuto informaci samozřejmě čekat. Video je dokonalé, protože miluji box a sama bych se tomu i chtěla věnovat, ale o tom vám napíšu na osobním blogu, kde máte možnost mi také napsat ZDE. Nyní již k samotnému videu, které jsem si ihned zamilovala a vůbec jsem netušila, že je Cara takhle skvělá v boxu. Užijte si video a já jdu pro vás hledat novinky. Omlouvám se vám, že dnes to bylo s články a mým přidáváním celkem dost slabé, ale bohužel jsem nastoupila před týdnem do nové práce a nemám prakticky čas, ale snažím se pro vás přidávat co nejvíce článků a novinek, protože Caru miluji a tento blog a vás taky, takže odsud se nehnu hodně hodně dlouho:) Pokud byste se potřebovaly na cokoliv zeptat ohledně nějaké rady nebo blogu či Cary, tak v menu naleznete odkaz na můj ask, kde občas zavítám:)

Tak našla jsem odkud tohle video pochází a je to video z měsíce září 2015 a Cara je na něm se svým trenérem Mateo. 
Video zveřejněné uživatelem Cara Delevingne (@queencara_delevingne),
Reakce:

1 komentář:

  1. Naprosto tě chápu, také mám minimálně času, kdy mám jenom sílu na přednastavení trošku článků, někdy ani to ne :/ Snad to bude brzy o trošku lepší :/ Já vím, že dělá box, ale že ji to takto jde!

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com