sobota 24. října 2015

THE PERSONAL VIDEOS > 2015 > BIRTHDAY PARTY OLIVIER ROUSTEING IN LOS ANGELES/CALIFORNIA


Mám zde dohromady pět naprosto dokonalých videí z narozeninové oslavy kreativního ředitele značky Balmain Olivier Rousteing, která se konala dne 23.října v Los Angeles/California. Na oslavu dorazila Cara, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Kris Jenner, Kim Kardashian a mnoho celebrit, slavných osobností a modelek. Chybět nesměl i přítel Kylie Jenner raper a zpěvák Tyga. Mezi pozvanými hosty se objevily i děti herce Will Smith-Willow a Jaden nebo třeba zpěvačka Mary J. Blige. Olivier oslavil svých kulatých 30 let. Zatím tady mám tyto rozkošné videa zřejmě ze snapchatu Kylie Jenner nebo Kendall. Já osobné snapchat nemám, ale uvažuji si jej založit, kvůli novinkám, které tam někdy jsou. Vůbec nevím, jak to funguje, ale kdybyste byly tak hodní a poradily mi do komentářů. Budu vám strašně vděčná:) Užijte si videa a já se budu snažit vám ještě dnes přidat i fotografie z birthday party. K videím jsem vám přidala i nově úvodní fotografii, která je z narozenin Oliviera. Doporučuji se na všechny videa kouknout, protože jsou dokonalá a najdete tam třeba jak Cara blbne s Kylie a Kendall (BFF) a také tam uvidíte Caru tančit. Já už jsem vám jednou psala, že miluji takováhle videa a co nejdříve si musím snapchat stáhnout. Pořád si říkám, že je škoda, že Cara nemá Youtube Channel, protože by byla skvělá. Nicméně dnes tady asi už nic nečekejte a další novinky přidám zítra, protože se mi už vážně nic nechce a jsem docela unavená. Komu by se taky chtělo vstávat do práce ráno v sobotu. Mějte krásný zbytek večera:) Ještě na okraj, Caře to moc slušelo a líbily se mi její sexy černé minišaty. Hodně se mi také líbila Kylie, protože měla krásný outfit, ale stejně budu mít stále radši Kendall:) 
Video zveřejněné uživatelem Cara Delevingne (@queencara_delevingne),

Video zveřejněné uživatelem Cara Delevingne (@queencara_delevingne),

Video zveřejněné uživatelem Cara Delevingne (@queencara_delevingne),


Video zveřejněné uživatelem Cara Delevingne (@queencara_delevingne),
Reakce:

1 komentář:

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com