úterý 27. října 2015

THE PERSONAL PHOTOS > 2015 > 25TH OCTOBER > KIM'S BABY SHOWER AT AZOFF RESIDENCE IN BEVERLY HILLS/CALIFORNIA


Mám zde jednu fotografii, která se objevila ještě k takové rodinné události ještě nenarozeného miminka Kim Kardashian. Ty dvě další fotografie, které zde vidíte, jsem už jednou přidala a to ZDE do fotek z instagramu, jelikož si je Cara dala na instagram. Přidávám je zde tedy znova a už tedy do osobních fotografií, abych zde měla pohromadě všechny fotografie s Carou z Kim's Baby Shower Party. Párty se konala dne 25.října v rezidenci Azoff Beverly Hills/Kalifornie. Holky si uspořádaly netradiční párty v roztomilých pyžámcích. Všimla jsem si, že rodina Kardashian a Jenner měla pyžama v baby blue barvičce a hosté a kamarádky měli pyžama ve světle růžové barvičce. Anebo je to pouze má domněnka, protože dcera Kim malá North měla na sobě také růžové pyžamo. Každopádně ty fotografie jsou naprosto dokonalé a já miluji takovéto pyžamové večírky a vždy jsem jej taky chtěla zažít se svou nejlepší kamarádkou Vanessou z IHEART-VANESSA. Nicméně tu první fotografii můžete zde na blogu tedy vidět prvně. Ta druhá je stejně nejrozkošnější #CAKE FOR LIFE!:) Ta poslední fotografie Cary je focena se psem od Tygy (přítel Kylie Jenner). Chtěla bych i videa, tak snad se ještě nějaké objeví:)

6456_281529-3.jpg 12135227_549306595226541_73534223_n.jpg 12142014_904340099656287_218565281_n.jpg 
Reakce:

1 komentář:

  1. Nádhenré fotky =) také bych to chtěla s tbeou zažít..krásná druhá fotka

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com