neděle 4. října 2015

THE OTHERS > 2015 > MY FEELINGS ABOUT PAPER TOWNS MOVIE


Doufám, že vám nevadí tento typ článku. Nechtěla jsem zbytečně zakládat rubriku My Diary, protože tohle je stránka o Caře ne o mě a cokoliv budete chtít vědět o blogu, tak naleznete v rubrice About Site, takže to píšu v této rubrice, kde najdete vše ostatní co se jinde nevešlo. Dnes jsem se dívala na úžasný film "Paper Towns". Bohužel jsem neměla čas se na tento film podívat dříve, proto jsem se na něj koukla zrovna před chvíli. Film je velice zajímavý, jediné co mě zklamalo bylo, že se Cara přiliš ve filmu neobjevila na to, že měla mít ve filmu hlavní roli, tak se film spíše točil okolo Nata Wolffa jako Quinna a ostatních herců, mezi nimiž jste si mohly zajisté všimnout i herce z "The Fault In Our Stars". Prvně jsem si myslela, že půjde jen o nějaké teen drama postrádající hloubku a děj, ale šlo o mnohem více a to se mi právě na filmech a knihách Johna Greena tolik líbí. Všechny své příběhy vždy pojme trochu jiným způsobem tak blízkým divákům, kteří se na film dívají. "The Fault In Our Stars" bylo na mě hodně moc smutné a u toho filmu jsem fakt brečela, ale u tohoto jsem měla zvláštní pocit takový nepopsatelný. Vlastně ani nevím, jestli to bylo drama nebo spíše komedie. Cara jako postava Margo Roth Spiegelman byla velice záhadná a Cara jako herečka to zahrála naprosto famózně a šlo vidět, že do role dala kus sama sebe a proto vám mohla role Margo připadat trochu autobiografická. Margo jsem nakonec moc dobře pochopila a vím, proč se zachovala tak jak se zachovala. Nicméně u Paper Towns jsem se opravdu zasmála a taky hodně zapřemýšlela. Hudba pro film byla taktéž moc hezky zvolená a nemám co bych tomuto filmu vytkla. Podle mého názoru je to takový film pro skvělý herecký začátek. Cara sama se hodně nadřela, aby tuto roli dostala a pro tohle ji jako herečku velice obdivuji a doufám, že nás brzy překvapí další skvělou rolí. Film "Pan", který měl nedávno premiéru v Londýně ale nepočítám, jelikož ve filmu si Cara zahraje pouze malou roli mořské panny a tudíž to pro ni velkým hereckým posunem nebude, Velké naděje vkládám do filmu "Suicide Squad", jelikož tam si Cara zahraje opravdovou zápornou roli, která ji podle mě bude skvěle sedět. Celkový můj dojem z filmu "Paper Towns": Je to moc milý, vtipný a originální film, který neurazí, ale ani příliš nenadchne. Budu ráda, pokud mi i vy napíšete svůj vlastní názor na film "Paper Towns" pokud jste jej viděly a co si myslíte konkrétně o roli Margo Roth Spiegelman? Myslíte si, že nám film chtěl předat nějaké poselství?
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com