neděle 11. října 2015

THE NEWS & ARTICLES > CARA DELEVINGNE FIGHT WITH DEPRESSION & ANXIETY & TALK ABOUT HER YOUNG LIFE, MODELING & MORE ON INTERVIEW WITH ACTOR & AUTHOR RUPERT EVERETT ON "WITW"


CARA DELEVINGNE ABOUT DEPRESSION & HER FEELINGS BEFORE ONE YEAR AGO

Cara Delevingne se rychle stala jedním z nejvyhledávanějších tváří v módě, ale Cara se snažila bojovat se skrytou bolestí. Nyní má novou kariéru a důležitou zprávu pro své fanoušky.

V pouhých 23 letech, Delevingne strávila mnoho z jejích mladých let v centru pozornosti. Poté, co  vystupovala v kampani Burberry v roce 2011, se stala jednou z nejvyhledávanějších tváří v módním průmyslu. Nedávno zahájila svou filmovou kariéru, a pravidelně se podílí s  úryvky svého života pro miliony následovníků na sociálních médií, ale když se posadila v rozhovoru s hercem a autorem Rupertem Everett na summitu "Women In The World", která se konala v pátek v Londýně, Delevingne byla nervózní.

Začala konverzaci, vyzutím černých podpatků. "Promiň, musela jsem si sundat boty, protože se bojím." Řekla.

Pak četla báseň:

Kdo jsem?

Kdo se snažím být?

Já ne já.

Nikdo kromě mě.

Žít fantazií pohřbít realitu ...

Naplněná až po okraj z falešné důvěry.
---

Delevingne tato slova napsala před rokem, když cítíla hlubokou depresi. Řekla, Everett, že držela její duševní zdraví v sobě a s nikým o tom nemluvila, protože byla teenager a nic se jí nezdálo lepší než smrt." V 17, Delevingne opustila školu a rozhodla se zahájit kariéru modelky. Byla to úniková cesta, která jí nakonec nabídla malou útěchu.

"Ta věc být modelkou a vzorem pro ostatní je to, že si zvyknete na to," řekla Delevingne. "Viděla jsem hodně zneužití fotografy mladých ... chudých dívek, které nemají sílu se bránit, protože mají pocit, jako byste je měli použít, protože to je to, co je dělá modely."

Z pohledu zvenčí, vzestup Delevingne ke slávě byl rychlý, okouzlující a senzační. Ona pózovala pro vše od Burberry a Chanel, Topshop až po Mango. Ona také získala miliony fanoušků sociálních médií (4 miliony na Twitteru a 20,6 milionů na Instagramu, abych byl přesný). Často Delevingne zveřejňuje obrázky od sebe představuje: zkříženýma očima a vypláznutým jazykem. Cara Delevingne ukázala být neodolatelně osvěžující tváří na módní scéně, obvykle tak tlumené a vzdálené.

Vnitřně však Delevingne bojovala. Byla vyčerpaná z hodně práce. Snad jako přímý výsledek přepracování, onemocněla nemocí zvanou lupénka, která jí způsobila skvrny po celém těle.

"V té době jsem potřebovala někoho, kdo by mě zastavil a pomohl mi," řekla. "Ale nikdo to neudělal."

"Ty bys to chtěla slyšet?" Zeptal se Everett.

"Ano!" Vykřikla Delevingne.

Byla to topmodelka Kate Moss, která nakonec poradila Delevingne se zpomalit. A pak se Delevingne začala věnovat nějaký svůj čas na psaní, cvičení jógy a relaxaci a to bylo to co jí pomáhalo. Když se vrátila do práce, rozhodla se pro změnu životního stylu a chtěla se věnovat herectví. 

Delevingne  se nedávno objevila ve filmu "Paper Towns" jako role Margo Roth Spiegelman adaptace románu Johna Greena, který je autorem předešlého díla "The Fault In Our Stars". Cara má v současné době pět rozdělaných nadcházejících filmů se startem v příštím roce, a to včetně velmi očekávaných "Suicide Squad" s Jared Leto a Will Smith. Ale přechod od módy  k filmu, nebyl snadný. Cara Delevingne řekla Everett, že někteří lidé nevěřily, že by Cara mohla zvládnout být herečkou. 

"Když jsem začala můj první konkurz nestarala jsem se o to, plakala jsem," řekla Delevingne. "Protože mě nikdy nenapadlo, že by mě  někdo brál vážně."

Teď, když se usadila pohodlněji v její kariéře, Delevingne hodlá jednat jako zdroj podpory pro mladé ženy, které prožívají nebo prožívaly to co ona. "Mám tolik zpráv pouze mladým dívkám o duševních nemocech a depresi, není to něco, čeho je třeba se obávat," řekla. "A kromě toho, že ženy jsou velké. Jsou to nádherné stvoření. Ženy jsou nositeli života. "

Fanouškům, kteří chtějí být modelem stejně tak jako Cara Delevingne nyní navrhuje "největší sen, jděte na předsednictví".

Vzhledem k tomu, že se diskuse uklidnila, Delevingne je již venku z depresí a cítí se mnohem lépe. "Cítím se pohodlně sama ve svých botách," řekla a pak se podívala na své bosé nohy s úsměvem. "To je to, co zřejmě  v tuto chvíli necítím, a to jsem je měla na sobě jen na chvíli. ", zavtipkovala Cara. NYTimes Brigit Katz
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com