pátek 9. října 2015

THE NEWS & ARTICLES > 2015 > RUMOUR CARA DELEVINGNE & ST.VINCENT MATCH COUPLE ENGAGED?


Mám tady pro vás takový zajímavý článek, který se týká vztahu Cary s její přítelkyní Annie Clark (uměleckým jménem St.Vincent). Cara Delevingne promluvila o jejím vztahu s 33-letou americkou zpěvačkou a o tom, jak moc je pro ni tento vztah důležitý. Již dříve kolovaly nějaké zvěsti o jejich rozchodu a spousta stránek a bulvárních medií rozebírali jejich údajný rozchod. Já jsem se k tomu nevyjadřovala, nýbrž jsem věděla, že jde pouze o zvěsti. Tak to zkrátka bývá, protože jinak by zřejmě bulvár neměl o čem psát a co si budeme namlouvat, je to jejich práce.

 Nyní jsme ovšem vypozorovaly stejné stříbrné prsteny na rukou Cary a Annie. Prsteny byly zaregistrovány na přehlídce Chanel "Ready To Wear" S/S 2016 dne 6.října v Le Grand Palais v Paříži. Cara potvrdila hloubku a vážnost vztahu již v červencovém Vogue magazínu těmito slovy: "Myslím si, že důvod proč jsem nyní tak štastná a vím kdo jsem, je ten že jsem spokojená ve vztahu se svou přítelkyní", řekla Cara. "Je zázrak, že jsem tyto slova vypustila z mých úst", pronesla. 

Její přiznání k přitažlivosti ke stejnému pohlaví byla pro Caru velice těžká věc. "Trvalo mi dlouho, než jsem přijala myšlenku, že bych mohla být s ženou, dokud jsem se poprvé ve svých 20 letech zamilovala do dívky a uznala jsem, že bych to měla přijmout", řekla Cara. "Mám erotické sny pouze o mužích a ten jsem měla před dvěma dny, když jsem se bavila v zadní části vozu VW minivan s ním a jeho přáteli", prozradila Cara.

Její vztah s Annie je ovšem velice jedinečný. Obě ženy se často ukazují společně na různých módních akcích, kde se zcela jistě nezapře jejich styl a cit pro módu. Naposledy spolu byly viděny na módní přehlídce Chanel "Ready To Wear" S/S 2016 během "Týdnu Módy" v Paříži. Nedá se popřít, že je tento lesbický pár snad nejstylovější a nejroztomilejší pár, který je pro fotografy doslova lákadlo.

Přes jejich jedinečnost Cara s Annie nejsou v bulváru zobrazovány ani popisovány negativně. Nejen to, že jsou spolu dokonalým párem, ale také jejich styl je ohromující a to je zřejmě to, proč jsou neustále v hledáčku kamer a fotoaparátů. Já sama opravdu netuším, jestli jsou pravda zvěsti o jejich zasnoubení, každopádně tak či tak pravda vždy vyjde na povrch a třeba si jen stejné prsteny koupily a nemusí to hned znamenat, že jsou zasnoubené a budou se brát. Popravdě nemám moc Annie ráda, to  mi byla i více sympatická Michelle Rodriguez, se kterou Cara chodila. Nicméně mám Caru ráda a chci aby byla štastná, jen mi přijde, že to na moc dlouho nebude. Někdy se mi i zdá, že se od sebe Cara s Annie vzdalují a na některých fotografiích to vypadá, jako by ani nebyly spolu. Doufám, že si přečtete celý článek a nebude pro vás nějak extra dlouhý:)
Reakce:

2 komentáře:

  1. Tak toto som o Care veru nevedela :o A vôbec neviem, ako sa k tomuto vyjadriť. Ale veď je to jej vec, ale ako si napísala, Michelle Rodriguez je sympatickejšia.

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, začala soutěž o eos, jenom jsou trošku jiná "pravidla", tak si je prosím v článku přečti.. Držím palce :))

    http://kunis-mila.blog.cz/1510/kunis-mila-soutez-o-balzam-eos-hlasovani

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com