neděle 11. října 2015

THE NEWS & ARTICLES > 2015 > DIRECTOR LUC BESSON GIVING A CHANCE TO 20 COSTUME ARTISTS FROM ENTIRE WORLD CREATE COSTUMES FOR HIS NEW SCI-FI UNIVERSE MOVIE "VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS"


Mám tady takovou novinku ohledně nastávajícího sci-fi filmu "Valerian and the City of a Thousand Planets"Cara si v tomto filmu zahraje roli "Laureline" a film by měl vyjít 21.července 2017. Režisér filmu "Fifth Element" Luc Besson hledá 20 kostýmových výtvarníků a umělců, kteří by pomohli vytvořit kostýmy pro jeho nový film "Valerian and the City of a Thousand Planets. Luc tak dává příležitost všem nadaným výtvarníkům po celém světě, aby ukázali co v nich je. V tomto filmu si zahrají Cara Delevingne, Clive Owen a Dane DeHaan. 

"Vždy jste si sami sebe představovaly jako kostýmové výtvarníky? Myslíte si, že by váš projekt mohl být stejně tak dobrý jako Jean Paul Gaultier? Zrovna nastala ta chvíle, kdy můžete své schopnosti naplno projevit. Luc dává šanci 20 talentovaným umělcům z celého světa, aby se zapojily do spolupráce na jeho filmu "Valerian and the City of a Thousand Planets". 

"Věřím, že svět ve kterém žijeme, je plná lidí ze všech společenských vrstev, kteří mají hojnost kreativity a nevyužitý potenciál. Doufám, že tím, že nabízím tuto možnost soutěže v umění po celém světě, budeme mít přístup k inspirativním a originálním kreacím z množství nových perspektiv a film bude mít prospěch z této spolupráce".

Film je zasazen do roku 2580 a odehrávat se bude na vesmírné stanici "Alpha". Projekty by měly být pro cizince, humanoid a přátelský člověk a měl by být vhodný pro politickou scénu. Soutěž by měla trvat do 27.listopadu, takže si pospěšte. Více informací naleznete ve videu níže:)


PODÍVEJTE SE NA VIDEO PRO VÍCE INFORMACÍ O PROJEKTU!
---
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com