pátek 9. října 2015

THE NEWS & ARTICLES > 2015 > CARA IN LONDON FOR "WOMEN IN THE WORLD"


Je to už starší novinka, ale rozhodla jsem se ji tady napsat, protože jsme nestíhala, abych vám to mohla napsat dopředu. Dne 8.října 2015 se Cara zúčastnila akce v Londýně/Anglii s názvem "Women In The World". "Women In The World" fungovala dříve jako odnož "The Daily Beast" digitálního zpravodajského webu IAC v roce 2009, vytvořený Tina Brown v roce 2008. "Women In The World" je výzvou pro ženy ve vedoucích pozicích a aktivisty, kteří chtějí něco změnit a podělily se společně se svými příběhy, myšlenkami a nápady, jak zlepšit životy chlapců a dívek po celém světě. "Women In The World" měl vou první akci konanou v New Yorku, dosud prošla tato organizace různými částmi světa, včetně Sao Paulo/Brazílie v roce 2014 a nyní se událost uskutečnila v Londýně. 

Akce se koná v Londýně hlavním městě Anglie ve spolupráci se značkou "Dove", která nedávno zahájila #NoLikesNeeded kampaň na podporu žen. Cara byla na místě společně s Meryl Streep, Nicole Kidman a Carey Mulligan. Cara pravděpodobně poskytla také rozhovor pro "Rupet Everet", ve kterém hovořila o tom, co se naučila od té doby co je slavná a známá osobnost a o tom, jak přesměrovala své zaměření na sociální podporu a charitativní činnost. Doufám, že se fotografie brzy objeví a snad i video z rozhovoru, protože ty mám hrozně ráda a vzhledem k tomu, že se akce uskutečnila ke včerejšímu datu v Londýně, tak si myslím, že se fotografie brzy objeví. Vstupenky na akci se všechny vyprodaly a já lituji, že jsem se nemohla na tuto akci podívat a vidět Caru konečně osobně. Na oficiální stránky se můžete podívat ZDE.

NĚCO VÍCE O ORGANIZACI "WOMEN IN THE WORLD"

"Women In The World"je každoroční summit, který byl zahájen v roce 2010 Tinou Brown. Tina Brown se narodila v Británii a je to bývalá šefredaktorka magazínů Tatler, Vanity Fair, The New Yorker, Talk, Newsweek a The Daily Beast. a autor Diana kroniky, biografii Diany, princezna z Walesu. První summit se konal v New Yorku v Hudson divadle, summit se koná v Lincoln Center David Koch Theater, svolání ženy ve vedoucích pozicích, aktivistů a tvůrců z celého světa, aby se podělili o své příběhy, a nabídli řešení k budování lepšího života pro ženy a holčičky. Bývalý ABC news producent Kyle Gibson je senior výkonný producent a redaktor události.

Zahajovací summit se konal od března 12-14, 2010 a zahrnoval vystoupení HRH královna Rania Jordánu, Meryl Streep, Valerie Jarrett, Christine Lagardeová, Hillary Rodham Clinton, Madeleine K. Albrightová, Nora Ephron, a Katie Couric. 

Na druhém summitu, který se konal od března 10-12, 2011, účastníky byli prezident Bill Clinton a Hillary Clintonová, Dr. Hawa Abdi, Condoleezza Rice, Sheryl Sandberg, Dr. Ngozi Okonjo-Iweala, Diane von Fürstenberg, Melindy Gatesových, Ashley Judd a další.

V roce 2011, tři-den summitu se přestěhoval do Manhattanu Lincoln Center a zúčastnily se od března 8-10 o více než 2500 žen. Hillary Clintonová, Angelina Jolie, Madeleine K. Albrightová, laureátka Nobelovy ceny míru Leymah Gboweeová, Dalia žiada, Meryl Streep, Nancy Pelosi, Gloria Steinem, Zainab Salbi, Christiane Amanpourová, Amy Chua, Tzipi Livni, a Sheryl Sandberg byla uváděna v Programu.

V roce 2012 se "Women In The World" rozšířil i mimo USA a předešlý summit se konal v Sao Paulo, Brazílie, pořádanou Tina Brown, Diane von Fürstenberg, Nizan Guanaes, Gloria Maria, Juliana Azevedo a Vania Somavilla představovat bývalá ministryně zahraničí Condoleezzy Riceové , Major Priscilla de Oliveira Azevedo, Maria da Penha Maia Fernandes, Xuxa, Claudia Lago, Raquel Barros da Silva, a Dalia žiada.

V roce 2013, Čtvrtý výroční summit 4-5 04., představoval účastníky Hillary Clintonová, Angelina Jolie, Eva Longoria, Susan Rice, Meryl Streep, Oprah Winfrey, Garry Kasparov, Dr. Mamphela Ramphele, Michaela DePrince, Tom Hanks, Sharmeen Obaid- Chinoy a video prezentace z Malála Júsufzajová.

Počínaje Summitem 2012, Toyota a "Women In The World" partnerem pro "Mothers of Invention" série. V roce 2012 se oslavenci v ceně: Asenath Andrews z Catherine Ferguson akademii, Talia Leman z RandomKid.org, a Jessica Matthews a Julia Silverman z sOccket. V roce 2013, oslavenci zahrnuty Kavita M. Shukla z FreshPaper, Sejal Hathi a Tara Roberts Girltank a Caitria a Morgan O'Neill Recovers.org. V lednu 2014, Toyota a "Women In The World" oznámili, Anna Stork a Andrea Sreshta, spoluzakladatelé LuminAid, jako první ze tří 2014 matek vynálezu honorees.

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com