čtvrtek 15. října 2015

THE NEWS & ARTICLES > 2015 > CARA DELEVINGNE COMPETES THE TITLE OF QUEEN'S HOMECOMING ON MTV


MTV Homecoming se vrátil a s ním máte příležitost hlasovat o herečku a modelku Cara Delevingne. V letošním roce soutěží v kategorii o královnu a krále 60 umělců. Hlasování již začalo počínaje pondělkem 12.10 a bude trvat do středy 21.10. MTV Homecoming je rozděleno do tří soutěžních kol, z nichž první kolo končí s datem 15.10 ve čtvrtek, kde 30 kandidátů a 30 kandidátek bude sníženo na počet 20 kandidátů a 20 kandidátek. V pondělí 19.10 se pak uzavře i druhé soutěžní kolo a nakonec třetí soutěžní kolo se započne 21.10, kde budeme mít 10 kandidátů a 10 kandidátek. Je dovoleno hlasovat tolikrát kolikrát chcete a volit Caru Delevingne je velice snadné podle následujících kroků.

HLASOVÁNÍ NA STRÁNKÁCH

Pro hlasování na stránkách klikněte na tento odkaz ZDE. Když se stránka otevře (hlasování v relaci královen), tak klikněte pravým tlačítkem, pouze tehdy, když se obrázek Cary začne objevovat. Obrázek Cary je jako šestý, tak dávejte pozor, abyste se trefily. Když kliknete levým tlačítkem, tak může být váš hlas započítán jako negativní! Je nezbytné hlasovat až do konce, protože můžete vidět výsledek a pořadí. 

HLASOVÁNÍ NA TWITTER

Pro hlasování na twitteru pouze použijte hashtag #MTVHomecoming spolu se jménem Cara Delevingne anebo hvězdy, pro kterou chcete hlasovat vy:) 
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com