úterý 27. října 2015

THE MAGAZINE SCANS > 2015 > EMPIRE MAGAZINE DECEMBER 2015 > SUICIDE SQUAD ("ENCHANTRESS")


Pokud jste to zatím nevěděly, tak Cara bude zářit v novém akčním filmu "Suicide Squad (Sebevražedný Oddíl), ve kterém si zahraje opravdu zlou roli čarodějky "Enchatress". Film je naplánován, že by měl vyjít 5.srpna 2016. Cara si tak zahraje po boku úžasného herce Will Smith a Jared Leto. Zatím moc fotografií k dispozici nemáme. Já tady mám něco, k čemu rozhodně stojí za to se vyjádřit! Jedná se o scany z magazínu Empire, který je určen na měsíc prosinec a já jsem zatím našla pouze tři scany z tohoto magazínu. První dva scany jsem vám již přidávala ZDE. Nyní zde mám i titulní stranu magazínu Empire na prosinec, kterou přidala sama Cara na instagram! Od ní taky mám tuto fotografii:) První mé reakce, jak jsem viděla tuto obálku a hlavně tu fotografii Cary alias "Enchatress", tak jsem si jen řekla SAKRA WAW! Cara si šla opravdu tvrdě za svým cílem a opravdu si svůj sen o herecké kariéře pomalu ale jistě plní! Ta fotka je naprosto perfektní až jsem se jí lekla, protože je to fakt dobře uděláno. Ten její pohled, ty oči a celkový kostým! Tohle bude opravdu pecka a já už se nemohu na film dočkat! Ještě ten komentář, který Cara k fotce napsala, opravdu mluví za vše! Ani nevíte, jak moc jí fandím více jako herečce než jako modelce. Na druhou stranu Caru jako modelku miluju a myslím, že ona nikdy nebude všední, vždy dokáže svou odlišnost povýšit a udělat z ní přednost, což je určitě chvályhodná vlastnost a já osobně bych to taky chtěla umět. Škoda, že tento magazín k nám ani nepřichází:( Šla bych si jej ihned koupit, protože tak luxusní fotografii musím mít! Doufám, že bude i více scanů z tohoto magazínu anebo nějaké další dokonalé fotografie "Enchatress". 

CARA'S COMMENT FOR THIS PIC!
caradelevingneMaking my own rules #Enchantress ‎#SuicideSquad @empiremagazine
12070863_1489475158021052_2086451049_n.jpg    
Reakce:

1 komentář:

  1. Jo, ty obálky k časopisu Empire se fakt hrozně moc povedly! Ta s Carou je fakt děsivá - hlavně ten její pohled. No fakt jsem zvědavá, co se ze Suicide Squad vyklube. Je věřím, že to bude úžasný film (na který rozhodně půjdu do kina :)). Jinak ze všech těch obálek se mi asi nejvíc líbila ta s Harley Quinn, na kterou jsem asi úplně nejvíc zvědavá :)

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com