středa 7. října 2015

THE FASHION SHOWS > 2015 > 6TH OCTOBER > CHANEL SHOW "READY TO WEAR" S/S 2016 DURING "PFW" AT LE GRAND PALAIS IN PARIS/FRANCE

INVITATION TO CHANEL AIRLINES RUNWAY "READY TO WEAR" S/S 2016

Na oficiálních stránkách Chanel jsem našla tohle úžasné video, které pochází z přehlídky Chanel "Ready To Wear" S/S 2016, která se konala v rámci "Paris Fashion Week" 2015 v Grand Palais v Paříži/Francii. Můžete si všimnout, že přehlídku prezentovala také modelka a BFF Cary Kendall Jenner. Jsem strašně ráda, že se holky mohly spolu opět vidět, ale je škoda, že se tentokrát Cara jen dívala. Jinak pokud by jste nevěděli, tak Cara sledovala přehlídku společně se svou přítelkyní Annie Clark (St.Vincent), se kterou seděla v prvních řadách na sedadlech udělaných jakoby pro cestující, kteří čekají na letadlo. Hrozně moc se mi líbil ten nápad "Chanel Airlines" a ta hudba k tomu byla fakt super. Miluji přehlídky a celkově módu a miluju Chanel a božského Karla Lagerfelda. Na video se určitě neváhejte podívat a můžete se také trochu inspirovat trendy na období Jaro/Léto 2016. Nad článek jsem vám přidala i oficiální pozvánku na Chanel Show Airlines "Ready To Wear" S/S 2016.

UPDATE: 
Přidala jsem vám i druhé video, tak abyste věděly, že jsme tady přidala do jednoho článku dvě videa přímo z přehlídky Chanel Airlines "Ready To Wear" S/S 2016. Tady tohle druhé video v článku se týká rozhovoru Karla Lagerfelda a do videa jsou vkládány záběry z přehlídky a mimo jiné i zakončení Karla Lagerfelda, Cary Delevingne a malého modela Hudsona Kroenig. Užijte si obě videa a určitě se na ně koukněte. Pokud máte rádi Kardashians a Kendall Jenner, tak si také přijdete na své, jelikož tato nádherná žena a BFF Cary na této přehlídce také předváděla a poté se s Carou viděla i osobně.

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com