úterý 6. října 2015

THE CANDIDS > 2015 > 26TH SEPTEMBER > CARA IN FASANO HOTEL IN RIO DE JANEIRO/BRAZIL


Chci se vám moc omluvit, že jsem dnes vůbec nebyla na blogu, ale ráno jsem šla do práce a po práci navštívit svou nejlepší kamarádku-sestřičku Vanessu z Iheart-Vanessa blogu:) Nyní tedy články ani novinky už asi nepřidám, protože už je dost pozdě a jsem celkem unavená, tak snad to chápete, ale jedno můžu říci a to, že Cara má spoustu skvělých novinek a těším se, až vám všechny postupně přidám a můžete tady čekat určitě i novinky, které jinde nenajdete, takže si počkejte na články:) 

Nyní už ke článku. Mám zde pro vás starší candids fotografie Cary z data 26.září, kdy byla Cara vyfocena u hotelového VIP bazénu u hotelu Fasano, kde byla ubytovaná v Rio de Janeiro, při jejím pobytu v Brazílii. Některé fotografie u bazénu z Brazílie již viděny byly, jednalo se o fotografie s Rihannou a pokud stále tápete a nevíte jaké mám na mysli, tak se koukněte do galerie do sekce "Candids 2015" a tam byste zmíněné fotografie právě měly najít. Tyto se objevily celkem pozdě a není jich mnoho, ale všechny jsou úžasné. Mě se zrovna líbí fotografie Cary, jak si upravuje makeup a všimla jsem si, že má v ruce nádherný odstín rtěnky. Fotografií je celkem 8 a jsou nekvalitní, což se ale dá čekat. Možná se ještě nějaké fotografie objeví, jelikož někdy se starší fotky objeví později. Zítra snad pokud to stihnu, tak zde můžete čekat novinky a fotografie Cary. Přeji vám hezký zbytek večera (pokud ještě nespíte) a dobrou noc vám všem:)

78Ta1FTdxWo.jpg 7cJlVsHqvbA.jpg B03pmpPeYcI.jpg cyZqo1DMYl8.jpg
Gallery Links > At Fasano hotel in Rio de Janeiro/Brazil (8 pics)
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com