sobota 10. října 2015

THE APPEARANCES & EVENTS > 2015 > 10TH OCTOBER > EVA CAVALLI BIRTHDAY PARTY/DINNER MASQUERADE BALL AT ONE MAYFAIR IN LONDON/ENGLAND


Dne 10.října 2015 se konal narozeninový bál s maskami. Ptáte se kdo slavil narozeniny? Narozeniny slavila manželka známého návrháře Roberto Cavalli Eva Cavalli. Večírek se konal v One Mayfair v Londýně/Anglii. Večírku se zúčastnil třeba i herec Antonio Banderas, sestra Cary modelka Poppy Delevingne a samozřejmě rodina Cavalli. Na večírku po boku Cary nesměla chybět ani její BFF modelka Kendall Jenner. 

Cara si na sebe oblékla nádherný outfit, který sestával z tmavých kalhot neboli legín do pasu, které kombinovala s černým krajkovým topem neboli korzetem a sametovým černým sakem. Na sobě měla nádhernou zlatou královskou masku, která jí ohromně slušela. Mohly jste si také všimnout, že měla Cara ve spodním rtu stříbrný kroužek. Samozřejmě jako vždy si Cara vzala svůj oblíbený náhrdelník, který nosí prakticky všude a je to ten řetízek s přívěskem modrého oka od Jennifer Meyer "Turquoise Inlay & Lapis Center Eye Necklace". Na sobě měla ještě jeden svůj řetízek, který právě Cara nosí dohromady s tímto tyrkysovým okem a to řetízek s písmeny jako iniciály jejího jména C.D. od Jennifer Fisher "Double Medium Gothic Letter Necklace". Prvně jsem si myslela, že si nechala udělat piercing do rtu, ale potom jsem zjistila, že to má jen tak, ale moc jí to sluší, je to takové hodně sexy. Kendall se mi také hodně líbila, měla božský outfit a dokonalou černou masku, která jí ladila s jejími rudými smyslnými rty. Měla jsem docela problém dohledat více fotografií, tak jestli ještě nějaké fotografie najdu, tak je čekejte určitě v galerii, kde přidávám neustále nové fotografie, aby byla co nejdříve plná.

DALŠÍ FOTOGRAFIE SE DOPLNÍ DO GALERIE!

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com