čtvrtek 8. října 2015

THE APPEARANCES & EVENTS > 2015 > 6TH OCTOBER > CHANEL SHOW "READY TO WEAR" S/S 2016 "CHANEL AIRLINES RUNWAY" DURING "PARIS FASHION WEEK" AT LE GRAND PALAIS IN PARIS/FRANCE


Krásné odpoledne vám přeji. Slibovala jsem vám fotografie z přehlídky Chanel, které se Cara 6.října zúčastnila během "Paris Fashion Week" v Le Grand Palais v Paříži/Francie. Nyní je zde konečně přidávám, ale našla jsem zatím jen tyto, takže se snad ještě nějaké objeví, protože jsou všechny naprosto parádní a Caře to ohromně sluší. Přehlídky Chanel "Ready To Wear" S/S 2016 "Chanel Airlines" se Cara na pozvánku účastnila se svou přítelkyní Annie Clark (St.Vincent), se kterou spolu seděly na sedadlech udělaných jako pro cestující, protože jestli jste si všimly, tak celá přehlídka se nesla v duchu letiště, což se mi hrozně moc líbilo a byl to skvělý nápad. Já zkrátka miluji Chanel přehlídky, protože jsou vždy tak nápadité a originální. Cara přehlídku zřejmě celou zakončila a to s Karl Lagerfeld a nejmladším modelem pro značku Chanel Hudson Kroenig, se kterým Cara již několikrát viděna byla, a to na photoshootech pro značku Chanel. Jinak pokud jste si všimly, tak na této přehlídce předváděla modely slavná a nádherná BFF Cary, kterou Cara naprosto miluje a to Kendall Jenner. Holky se mohly konečně obě vidět při svých nabitých programech a jsem ráda, že se takto stalo. Nezmínila jsem se ještě o outfitu Cary na přehlídce. Její outfit se mi moc líbil a bylo to i něco jiného, než na co jsem u Cary zvyklá. Cara na sobě měla dokonalý tmavě modrý až skoro černý krátký overal a královsky modrou bundičku s kapucí od Chanel Resort 2016. Boty měla velice zajímavé černé barvy v lakovaném provedení, ve kterých měla ponožky. Makeup Cara zvolila spíše takový její tradiční, přičemž oči byly z makeupu dominantní. Vlasy měla Cara rozpuštěné a v délkách trochu natočené. Užijte si fotografie a jestli se ještě nějaké objeví, tak je můžete očekávat v galerii:)

Po přehlídce měla Cara namířeno na oběd s Kendall Jenner a její maminkou Kris Jenner a svou přítelkyní St.Vincent. Přesněji měli namířeno do restaurace l'Avenue v Paříži, tak jen takové info, které jste možná nevěděly.

-rJ3lqrXzgg.jpg 1jHsbXOm7kM.jpg 8Tnv7yGpqCE.jpg 8UmLRN-rOYU.jpg 
Gallery Links > Chanel Show "Ready To Wear" S/S 2016 during "PFW" 
Reakce:

1 komentář:

  1. Tady vypadala fakt parádně! Strašně se mi líbí ta její modrá bundička, ta jí fakt moc sluší :) A vypadá na ní luxusně :) Samozřejmě celý outfit je bez chybičky, ona to prostě umí :)

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com