neděle 25. října 2015

THE APPEARANCES & EVENTS > 2015 > 23RD OCTOBER > OLIVIER'S ROUSTEING 30TH BIRTHDAY CELEBRATION IN LOS ANGELES/CALIFORNIA


Jak jsem již včera slíbila, tak mám zde i fotografie z narozeninové oslavy kreativního ředitele módní značky Balmain Olivier Rousteing, který oslavil své kulaté 30 narozeniny. Na oslavu si pozval všechny Kardashian (Kim Kardashian, Kris Jenner, Kylie Jenner, Kendall Jenner atd.) Na fotkách si můžete všimnout, že se zúčastnil i zpěvák Justin Timberlake se svou přítelkyní Jessica Biel a mezi pozvanými hosty byla třeba i modelka Rosie Huntington Whiteley. Oslava narozenin proběhla dne 23.října v Los Angeles/California. Já jsem vám na stránku již přidávala nějaká osobní videa Cary, Kylie a Kendall a připomenou si je můžete ZDE. Fotografie se mi hrozně moc líbí a jsem z nich naprosto nadšená a jak je známo, tak Cara má s rodinou Kardashian a Jenner velice blízké vztahy. Jinak tyto fotografie jsem musela nahrávat tak hodinu, protože mi nejde galerie a pořád mi to blbne, tak jsem musela fotografie nahrávat po jedné. Nicméně po téhle akci se ještě objevily nějaké candids fotografie, které vám zanedlouho přidám. Mimochodem Cara vypadala nádherně v outfitu od Balmain Resort 2016 a sandálcích na podpatku od Giuseppe Zanotti Patent Sandals with Mirror Trim. Jako vždy se Cara oblékla podle události na kterou šla, čili si oblékla outfit od Balmain, protože šla na narozeninovou párty kreativního ředitele Balmain. Značku Balmain miluju a líbí se mi jejich kousky. Užijte si fotografie a čekejte zde na další novinky a články.

1-253.jpg 10-135.jpg 11-122.jpg 12-118.jpg
Gallery Links > At Olivier Rousteing birthday party in Los Angeles/California
Reakce:

1 komentář:

  1. Panečku, to je modelek pohromadě, ty fotky jsou strašně zlaté, líbí se mi ta houpačka a ty fotky na ní, jako kdyby se holky vrátily do dětství!:)

    OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com