pátek 2. října 2015

FASHION & STYLE > 2015 > #1 > FALL SIMPLY LOOK WITH CARA DELEVINGNE


Když už jsem dnes nemohla najít novinky, tak mě napadlo, že bych mohla dělat zajímavé koláže s Carou, co se týče módy a třeba i krásy. Vytvořila jsem dnes jen něco jednoduchého, abyste věděly, jak jsem to myslela. Tvořím na této stránce už něco přes dva roky a mám tady pro vás "Fall Simply Look With Cara Delevingne", který jsem vytvořila jen ohledně krásy a makeupu. 

Na podzim a hodně dlouhou dobu je módní velice precizně upravené, hustější a přirozenější obočí. Tomuto trendu postupně propadlo spousta celebrit a místo uměle vypadajících tence vytrhaných oblouků, se do módy opět vrátila přirozenost. Husté a přirozené obočí do módy opět vrátila Cara, která je svým originálním obočím velice známá. Obočí si Cara upravuje gelem od značky "Anastasia", které je opravdu úžasné. Spousta kosmetických značek se právě zaměřilo na obočí jako na hlavní aspekt celého makeupu a myslím, že je to jen a jen dobře. 

Co se týče rtů, tak jste si mohly všimnout, že mezi barvami makeupu na podzimní období se zabydlela tajemná a módní vínová, nevšední a okouzlující švestková a odstíny hnědé či nude. Caře tmavé rty ohromně svědčí k její světlejší pleti. Pokud stále nevíte a tápete mezi výběrem rtěnky na podzim, tak nic nezkazíte právě temně vínovou. 

Look jsme nazvala simple, protože zvýrazněné obočí a výrazná rtěnka již další produkty nevyžadují a vy takto budete za hvězdu, stejně jako dokonalá a nádherná Cara Delevingne.

Líbí se vám tento typ článků? Samozřejmě se vždy budou týkat Cary. Udělat mohu verzi s módou nebo beauty, ale to spíše čekejte jen někdy, když nebudou novinky. 

Fall Simply Look with Cara Delevingne
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com