sobota 26. září 2015

THE INSTAGRAM PHOTOS VIDEOS & MESSAGES > 2015 > 25TH SEPTEMBER > CARA DURING INTERVIEW FOR E! ONLINE BRASIL IN FASANO HOTEL IN SAO PAULO/BRAZIL

Další instagram video pro E! Online Brasil s Carou, natáčeno přímo během rozhovoru. Cara je v Brazílii pro zahájení letní kolekci pro Bo.Bô. Cara je úžasná, miluji videa takového typu. Úplně jsem se zamilovala do toho líčení Cary. 
Cara řekla o Brazílii, že je spousta věcí pro které by se znovu vrátila do Brazílie, stejně jako lidé, kultura a jídlo. Cara Brazílii miluje a je to na ní i vidět, jak si užívá, že je v této nádherné zemi. "Jsem nadšená na návštěvu Rio de Janeiro", řekla Cara. Miluji chodit na pláž Ipanema a miluji chodit se svými přáteli do restaurací. "Miluji brazilský život", rozplývá se Cara. Také sdělila, že nekončí s modelingem, jen se více věnuje herectví. "Nikdy jsem neřekla, že končím s modelingem, miluju to!", řekla Cara. Novinářka se také ptala Cary na hudební klip "Bad Blood" od Taylor Swift. "Bylo to úžasné" "Byla o legrace jak jsme si šli vybrat do obchodu zbraně, které jsme použili v klipu", řekla Cara. Novinářka byla také zvědavá, jestli si Cara bude dělat další tetování. "Nemám ráda plánování, obvykle to dělám nečekaně a nemám plány na tetování. "Můžu to udělat klidně tady a hned", žertovala Cara. Cara má již dvě tetování z Brazílie z roku 2013. Portugalská novinářka učila Caru portugalsky, jako například: "Gi Hermoto" ("pečeť" a být destruktivní). Cařin přízvuk je celkem dobrý, ale to já posoudit nemohu, jelikož nejsem z Brazílie. 
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com